Dorinel Munteanu, reacţie sinceră după ce Oţelul a pierdut şi cu ”U” Cluj: ”Nu ştiu dacă unii mă consideră nebun!”

VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil
Totul a fost stabilit! Primul fotbalist care pleacă de la FCSB. Jucătorul semnează cu o rivală din Superligă. MM Stoica, emoţionat: ”El e de toate. Nacho n-a jucat niciodată atacant lateral!”

Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga
Max Verstappen, succes foarte muncit pe circuitul din Emilia Romagna. L-a învins la mai puţin de o secundă pe Lando Norris Max Verstappen, succes foarte muncit pe circuitul din Emilia Romagna. L-a învins la mai puţin de o secundă pe Lando Norris
Ioan Ovidiu Sabău îşi ia revanşa în faţa Oţelului şi speră la cupele europene. ”Am putea încheia sezonul senzaţional” Ioan Ovidiu Sabău îşi ia revanşa în faţa Oţelului şi speră la cupele europene. ”Am putea încheia sezonul senzaţional”

Arbitru olandez pentru finala Sevilla - Inter! Cum arată brigada VAR pentru acest meci

Europa League Publicat pe 20 aug 2020

Sevilla - Inter, finala UEFA Europa League, e LIVE pe Look Plus şi Look 4K, vineri, de la 22:00.

UEFA a decis ca ultimul act din Europa League - Sevilla - Inter - să fie condus de centralul olandez Danny Makkelie.

Meciul se va juca pe arena din Koln, în Germania, cu porţile închise.

Makkelie va fi ajutat de asistenţii Mario Diks şi Hessel Steegstra (ambii din Olanda), în timp ce grecul Anastasios Sidiropolous va fi arbitru de rezervă.

Totodată, UEFA a stabilit şi componenţa brigăzii VAR pentru acest meci: Jochem Kamphuis (Olanda) va fi principalul arbitru VAR. Asistenţi VAR vor fi Kevin Blom (Olanda), Pawel Gil (Polonia), în timp ce Tomasz Sokolnicki (Polonia) va fi arbitru VAR pentru fazele de ofsaid.