Noi mutări spectaculoase în Formula 1! Ferrari continuă să se întărească, după aducerea lui Lewis Hamilton Noi mutări spectaculoase în Formula 1! Ferrari continuă să se întărească, după aducerea lui Lewis Hamilton
Simona Halep a primit un wild card pentru turneul de la Rabat Simona Halep a primit un wild card pentru turneul de la Rabat
Cine va arbitra finala Cupei României, Corvinul Hunedoara - Oţelul Galaţi Cine va arbitra finala Cupei României, Corvinul Hunedoara - Oţelul Galaţi
Kylian Mbappé, desemnat a cincea oară consecutiv cel mai bun jucător din Ligue 1 Kylian Mbappé, desemnat a cincea oară consecutiv cel mai bun jucător din Ligue 1
Mihai Rotaru s-a dezlănţuit după egalul cu Farul: ”În Bănie, i se spune «Hoţegan»”

Mitriţă, la echipă naţională? ”Ar fi bun, chiar dacă nu ar juca titular!” | VIDEO EXCLUSIV Mitriţă, la echipă naţională? ”Ar fi bun, chiar dacă nu ar juca titular!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | ”Am avut o şansă mare”. Mario Camora nu poate trece peste eşecul umilitor din Cupă

CFR Cluj Publicat de Daian Cutu pe 28 apr 2024

CFR Cluj a învins pe teren propriu, scor 2-1, formaţia Sepsi OSK, în etapa a şaptea din play-off-ul Superligii. Covăsnenii au avut doi jucători eliminaţi în prima repriză.

Mario Camora s-a declarat mulţumit per-total de acest sezon, dar nu poate trece peste eşecul la scor, 4-0, contra celor de la Corvinul Hunedoara, din sferturile de finală ale Cupei României.

”S-au apărat foarte bine. Au fost nişte gladiatori adevăraţi. Am dat gol la ultima fază. Obiectivul era să câştigăm şi să urcăm pe locul doi.

E o victorie meritată pentru noi. Trebuie să ne dea încredere. La Craiova nu eram favoriţi, dar am câştigat. La Rapid la fel.

Ce ştiu este că Dan Petrescu a semnat. Sperăm să ne luptăm pentru titlu la anul. Obiectivul de anul acesta este să terminăm pe locul doi. Pentru noi, care suntem de mult timp aici, locul doi e complicat. Unicul eşec a fost Cupa României. Am avut o şansă mare”