Fanii lui Dinamo iau cu asalt Arena Naţională! Câte bilete s-au vândut pentru partida cu Csikszereda Fanii lui Dinamo iau cu asalt Arena Naţională! Câte bilete s-au vândut pentru partida cu Csikszereda
”Au fost foarte importanţi în acest sezon”. Petrolul s-a despărţit de 4 jucători ”Au fost foarte importanţi în acest sezon”. Petrolul s-a despărţit de 4 jucători
Gabriela Ruse s-a calificat în sferturi la Trophee Clarins Gabriela Ruse s-a calificat în sferturi la Trophee Clarins
Gig Becali, săgeţi la adresa lui Mihai Rotaru: „El nu a gustat niciodată dintr-un trofeu” Gig Becali, săgeţi la adresa lui Mihai Rotaru: „El nu a gustat niciodată dintr-un trofeu”
Jesus Navas va pleca de la Sevilla FC la finalul sezonului, după 20 de ani petrecuţi la club Jesus Navas va pleca de la Sevilla FC la finalul sezonului, după 20 de ani petrecuţi la club
FCSB, ofertă de 1.3 milioane de euro pentru un fotbalist ce a impresionat în Superliga FCSB, ofertă de 1.3 milioane de euro pentru un fotbalist ce a impresionat în Superliga

VIDEO | Lazio - Verona 1-0. Romanii urcă pe locul 6 în Serie A

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 28 apr 2024

Lazio Roma a învins pe teren propriu, scor 1-0, formaţia Verona, în etapa a 34-a din Serie A.

Unicul gol al meciului a fost înscris de Zacagni, în minutul 72, după o combinaţie cu Luis Alberto. Romanii au dominat întâlnirea, iar victoria cu 1-0 i-a urcat pe locul 6, cu 55 de puncte, însă Atalanta, echipa de pe locul 6, cu 54 de puncte, are două meciuri de jucat.

Verona este pe locul 15, cu 31 de puncte.