VIDEO | Bruno Fernandes şi gestul remarcabil făcut în United - Istanbul BB 4-1.  Cum a renunţat portughezul la şansa unui hat-trick în 27 de minute VIDEO | Bruno Fernandes şi gestul remarcabil făcut în United - Istanbul BB 4-1. Cum a renunţat portughezul la şansa unui hat-trick în 27 de minute
VIDEO | Seara "rachetelor" în UCL! Bruno Fernandes, Ronaldo şi Sancho, goluri cu şuturi din afara careului VIDEO | Seara "rachetelor" în UCL! Bruno Fernandes, Ronaldo şi Sancho, goluri cu şuturi din afara careului
Fanii nu mai au răbdare. PCH a trimis un mesaj ambasadorului Spaniei. Cuvinte grele adresate lui Cortacero Fanii nu mai au răbdare. PCH a trimis un mesaj ambasadorului Spaniei. Cuvinte grele adresate lui Cortacero
Unul din cei mai vechi jucători de la Real Madrid vrea să plece. Impresarul a confirmat despărţirea Unul din cei mai vechi jucători de la Real Madrid vrea să plece. Impresarul a confirmat despărţirea
”Din păcate, am luat gol foarte repede, dintr-o prostie”. Ovidiu Herea, supărat, după ce a ratat şansa de a fi lider cu Metaloglobus în Liga 2 ”Din păcate, am luat gol foarte repede, dintr-o prostie”. Ovidiu Herea, supărat, după ce a ratat şansa de a fi lider cu Metaloglobus în Liga 2
Motivul ireal pentru care un jucător de la Brugges a fost exclus din lot, chiar înainte de meciul cu Dortmund Motivul ireal pentru care un jucător de la Brugges a fost exclus din lot, chiar înainte de meciul cu Dortmund

Look Sport LIVE cu Geanina Iacob, de luni până vineri, de la 16:00, pe Look Sport+ şi online

Emisiuni Publicat pe 8 nov 2020
  • Nu rata LOOK SPORT LIVE cu Geanina Iacob, de luni până vineri, de la 16:00, pe Look Sport+ şi www.looksport.ro! Totul de spre sport şi viaţa sportivilor dincolo de teren.

Pe www.looksport.ro şi Look Sport+ ai Look Sport LIVE, de luni până vineri, de la 16:00, emisiunea în care analizăm lumea sportului, vedetele ei, dar şi ce se întâmplă dincolo de teren.

Sport, informaţii fresh din online şi discuţii lejere cu marii campioni, la LOOK SPORT LIVE!