Mesaj pentru Horia Tecău Mesaj pentru Horia Tecău
Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie
VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj
Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri
"Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV "Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV
Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen

Alcantara, incert pentru meciul cu Frankfurt de mâine. Programul rundei 27 din Bundesliga

Bayern Munchen Publicat de Daian Cutu pe 22 mai 2020

Thiago Alcantara (29 de ani) este incert pentru partida de mâine, pe care echipa sa Bayern Munchen o va disputa contra celor de la Frankfurt, de la ora 19:30.

Mijlocaşul spaniol are o accidentare la muşchii adductori, care se pare că îl supără, iar prezenţa sa pe teren este condiţionată de viteza cu care staff-ul medical al bavarezilor îl va recupera.

În acest sezon Alcantara a jucat 23 de partide în Bundesliga şi a marcat de 3 ori. De asemenea a bifat 6 partide în actuala stagiune de Champions League.