Decizia luată în cazul partidei din Serie A, după prăbuşirea pe teren a fundaşului Ndicka. Ce se întâmplă cu meciul Udinese - AS Roma Decizia luată în cazul partidei din Serie A, după prăbuşirea pe teren a fundaşului Ndicka. Ce se întâmplă cu meciul Udinese - AS Roma
Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei
Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint
VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor” VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”
VIDEO | FCU Craiova - Dinamo. astăzi, de la 17:30, în direct la Prima Sport 1! Duel crucial pentru salvarea de la retrogradare VIDEO | FCU Craiova - Dinamo. astăzi, de la 17:30, în direct la Prima Sport 1! Duel crucial pentru salvarea de la retrogradare
VIDEO | Corvinul - Mioveni, astăzi, de la 12:30, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii se pregătesc de finala Cupei VIDEO | Corvinul - Mioveni, astăzi, de la 12:30, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii se pregătesc de finala Cupei

Antonio Conte, mare favorit să-l înlocuiască pe Ole Gunnar Solskjaer la United!

Premier League Publicat pe 26 oct 2021

Tehnicianul italian Antonio Conte ar putea prelua Manchester United în locul lui Ole Gunnar Solskjaer, scrie presa internaţională.

Sky Sports scrie că nu este nicio îndoială că italianul va fi noul antrenor, Solskjaer fiind extrem de criticat după eşecul cu Liverpool, scor 0-5, din campionat.

Manchester United nu a anunţat deocamdată concedierea lui Solskjaer, însă BBC susţine că acesta a pierdut şi sprijinul jucătorilor.

Tehnicianul norvegian conduce Manchester United din 2018.

Conte a antrenat ultima oară pe Inter Milano, de unde a plecat la 25 mai.