VIDEO | Corvinul - Mioveni, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. A început partida! VIDEO | Corvinul - Mioveni, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. A început partida!
Max Verstappen, de neoprit! A câştigat cursa sprint şi apoi şi calificările la Grand Prix-ul Chinei Max Verstappen, de neoprit! A câştigat cursa sprint şi apoi şi calificările la Grand Prix-ul Chinei
Ar putea fi primul transfer a lui Dan Petrescu la CFR Cluj. „Va juca din vară la CFR” Ar putea fi primul transfer a lui Dan Petrescu la CFR Cluj. „Va juca din vară la CFR”
Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal" Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal"
VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile! VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile!
Volei feminin | Eliza Inneh, componenta naţionalei, campioană în Polonia şi MVP al finalei Volei feminin | Eliza Inneh, componenta naţionalei, campioană în Polonia şi MVP al finalei

Arsenal, ”remiză albă” cu Leeds. Formaţia lui Arteta a jucat aproape o repriză cu un om în minus

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 22 nov 2020

Formaţia Arsenal Londra a remizat, duminică seară, în deplasare, scor 0-0, cu echipa Leeds United, într-un meci din etapa a noua a campionatului Angliei.

Arsenal a jucat în inferioritate numerică din minutul 51, când a fost eliminat Nicolas Pepe.

Alte rezultate din Premier League:

Fulham – Everton 2-3

Au marcat: De Cordova-Reid ’15, Loftus-Cheek ’70 / Calvert-Lewin ‘1, ’29, Doucoure ‘35

Sheffield United – West Ham 0-1

A marcat: Haller ‘56

Partida Liverpool – Leicester City are loc tot duminică, iar confruntările Burnley - Crystal Palace şi Wolverhampton – Southampton se vor disputa luni.