Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren
Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt" Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt"
Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua
VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou
Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani
Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină

BREAKING NEWS ǀ A picat nocturna la Dinamo - Botoşani! ”Câinii” riscă să piardă meciul la masa verde. VIDEO

Dinamo Publicat pe 19 sep 2021

UPDATE: Din fericire pentru Dinamo meciul s-a reluat după aproximativ 12 minute de pauză. Dacă incidentul se va repeta, Botoşani se va impune cu 3-0, la masa verde, pe terenul ”câinilor roşii”.

Ştirea iniţială: După ce a pierdut într-o manieră umilitoare derby-ul cu FCSB etapa trecută, scor 6-0, ”câinii” întâlnesc dificultăţi şi în etapa curentă, în meciul cu FC Botoşani.

În minutul 36, când formaţia alb-roşie era condusă cu 2-0, iar jocul părea să se echilibreze, nocturna la stadionul lui Dinamo a picat, iar ”câinii” riscă să piardă meciul la masa verde.

În aceste momente instalaţia nocturnă începe să să reaprindă, însă aceasta nu este la putere maximă. Dinamo are la dispoziţie o oră să repare defecţiunea. Dacă nocturna pică din nou, Dinamo va pierde meciul la masa verde.

Puteţi viziona golurile marcate de Botoşani aici.