Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari
Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-0, în direct la Prima Sport 1! Cisse deschide scorul VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-0, în direct la Prima Sport 1! Cisse deschide scorul
Antrenorul momentului în România, ofertat din Superliga. „Ştiu că mai am lucruri de oferit” | EXCLUSIV VIDEO Antrenorul momentului în România, ofertat din Superliga. „Ştiu că mai am lucruri de oferit” | EXCLUSIV VIDEO
România şi-a aflat adversarele din grupele europeanului de handbal feminin România şi-a aflat adversarele din grupele europeanului de handbal feminin
Louis Munteanu, drum liber către FCSB? Anunţul momentului: „Cu siguranţă” Louis Munteanu, drum liber către FCSB? Anunţul momentului: „Cu siguranţă”

BREAKING NEWS | "U"-HERMANNSTADT SE VA JUCA PE CLUJ ARENA. VEZI ZIUA ŞI ORA

Noutăți Publicat pe 3 iun 2019

Partida tur dintre "U" şi Hermannstadt se va juca până la urmă pe Cluj Arena. Programat iniţial sâmbătă, jocul a fost amânat pentru duminică, de la ora 18:00.

Sâmbăta viitoare va fi şi o competiţie internaţională de atletism pe Cluj Arena. Din acest motiv, singura cale pentru "studenţi" ca să joace meciul de acasă pe Cluj Arena era ca acesta să fie reprogramat.

Returul va fi miercuri, 12 iunie, la Sibiu. Ambele manşe din barajul de promovare/menţinere în Liga 1 vor fi în direct pe LOOK PLUS.