Carlos Tevez a fost internat Carlos Tevez a fost internat
Dan Petrescu a început revoluţia în Gruia! Cele două vedete care o vor părăsi pe CFR Cluj Dan Petrescu a început revoluţia în Gruia! Cele două vedete care o vor părăsi pe CFR Cluj
E gata! A venit verdictul în cazul accidentării lui Moruţan E gata! A venit verdictul în cazul accidentării lui Moruţan
Sebastian Colţescu, delegat la un meci din play-off Sebastian Colţescu, delegat la un meci din play-off
Imagini care vă pot afecta emoţional! Cum arată Romario Benzar după accidentarea suferită în meciul cu Dinamo Imagini care vă pot afecta emoţional! Cum arată Romario Benzar după accidentarea suferită în meciul cu Dinamo
Guvernul SUA va plăti 139 de milioane de dolari victimelor agresiunilor sexuale comise de Larry Nassar Guvernul SUA va plăti 139 de milioane de dolari victimelor agresiunilor sexuale comise de Larry Nassar

Budescu trage un semnal de alarmă după meciul cu CS Hunedoara. "Ne-am precipitat. Trebuie să ne punem semne de întrebare" VIDEO

FCSB Publicat de Andrei Ionascu pe 23 sep 2021

FCSB s-a calificat cu emoţii în optimile de finală ale Cupei României, după ce a învins în deplasare, cu scorul de 5-3, pe CS Hunedoara, echipă din liga a treia, după prelungiri, în direct pe Look Sport+ şi www.primaplay.ro. Constantin Budescu a jucat 120 de minute, dar nu a reuşit să-şi treacă numele pe lista marcatorilor. Mijlocaşul a tras un semnal de alarmă în privinţa lipsei de concentrare după ce FCSB a condus cu 3-0.

La Hunedoara, în faţa a aproximativ 8.000 de spectatori, au marcat: Vlad (58’), Hergheligiu (70’), Simon (83’) / Stoica (19’, 50’), Oaidă (31’), Musi (95’), Valentin Gheorghe (98’).

"Este bine că ne-am calificat mai departe. Am avut 3-0, apoi ne-am relaxat. Am luat un gol, după care ne-am precipitat. La 3-3, am început să jucăm din nou. E păcat, pentru că am făcut 55 de minute bune. Da, legăm victoriile. Merităm felicitări pentru primele 55 de minute, dar trebuie să ne punem semne de întrebare pentru cele trei goluri primite, nu trebuia să se întâmple asta. Urmează un meci cu Clinceni, vrem să luăm cele trei puncte şi să continuăm parcursul bun", a spus Constantin Budescu.