CAMPIONATUL EUROPEAN DE HANDBAL SE VEDE LA POSTURILE LOOK SPORT

Uncategorized Publicat pe 7 ian 2020

Fanii handbalului vor fi răsfăţaţi de posturile Look Sport cu un adevărat regal handbalistic. Începând de joi, 9 ianuarie, şi până pe 26 ianuarie, Look Sport şi Look Plus vor transmite în direct cea mai importantă competiţie continentală de handbal masculin rezervată echipelor naţionale, Campionatul European de Handbal. Pentru prima dată în istoria sa, competiţia va fi organizată de trei ţări, Austria, Norvegia şi Suedia.

Prima confruntare transmisă va fi cea dintre Germania şi Olanda, joi, de la ora 19.15, în direct pe Look Plus. Tot joi, dar de la ora 21.30, Croaţia va juca în compania Muntenegrului.