VIDEO | Jorge Costa, dezamăgit de arbitrajul lui Colţescu! "A fost o fază clară. Am respectat prea mult adversarul" VIDEO | Jorge Costa, dezamăgit de arbitrajul lui Colţescu! "A fost o fază clară. Am respectat prea mult adversarul"
Deaconu îl acuză de furt pe Colţescu: "E inadmisibil!". EXCLUSIV | Vinovatul găsit de Miriuţă şi Stanciu la faza penalty-ului: "Nu ai voie să faci aşa ceva!" Deaconu îl acuză de furt pe Colţescu: "E inadmisibil!". EXCLUSIV | Vinovatul găsit de Miriuţă şi Stanciu la faza penalty-ului: "Nu ai voie să faci aşa ceva!"
VIDEO | Victorie cu emoţii pentru FCSB la Mediaş! Toni Petrea: "Ne-am făcut meciul greu. Accidentările şi-au pus amprenta" VIDEO | Victorie cu emoţii pentru FCSB la Mediaş! Toni Petrea: "Ne-am făcut meciul greu. Accidentările şi-au pus amprenta"
EXCLUSIV | FCSB, apreciată de oamenii de fotbal. Verdict comun în studioul Fotbal Look: "Arată a echipă mare!" EXCLUSIV | FCSB, apreciată de oamenii de fotbal. Verdict comun în studioul Fotbal Look: "Arată a echipă mare!"
VIDEO | Penalty sau simulare? FCSB câştigă la Mediaş după o decizie controversată a lui Colţescu VIDEO | Penalty sau simulare? FCSB câştigă la Mediaş după o decizie controversată a lui Colţescu
VIDEO | Gaz Metan - FCSB 2-3. Echipa lui Petrea devine lider în Casa Liga 1 după un penalty uşor acordat de Colţescu şi transformat de Buş în minutul 90! VIDEO | Gaz Metan - FCSB 2-3. Echipa lui Petrea devine lider în Casa Liga 1 după un penalty uşor acordat de Colţescu şi transformat de Buş în minutul 90!

Cârţu i-a dat replica lui MM Stoica, după meciul Dinamo - Craiova! "Suntem sătui de comentariile lui"

Liga I Publicat pe 19 oct 2020
Universitatea Craiova are maximum de puncte după primele 7 etape ale Ligii 1. Parcursul perfect al 'alb-albaştrilor' este pus la îndoială de către Mihai Stoica. Managerul general al FCSB consideră că echipa din Bănie a fost ajutată din nou de către arbitri, în meciul cu Dinamo, iar răspunsul lui Sorin Cârţu nu a întârziat.
Confruntarea Dinamo - Craiova s-a încheiat 0-1, după reuşita lui Alex Cicâldău din penalty, în minutul 28.
Horaţiu Feşnic a acordat lovitură de la 11 metri după un contact între Ante Puljic şi Marius Constantin, în urma unui corner.

"Cred că a fost penalty, dar cel mai bine aşteptăm părerea specialistului. Să ne explice Crăciunescu. În momentul în care un adversar face centură unui adversar, ne gândim că a căzut nu ştiu cum, trebuie să se arbitreze cu cartea de fizică în mână.
Suntem sătui de comentariile lui MM Stoica, nu mă interesează, nu-mi spune nimic, chiar dacă-mi spune. Nu mă obosesc să comentez ce spune el. Când tu sari cu mine la cap şi eu te împing în săritură, nu e fault. Trebuia să-l lase pe Nemec să dea cu capul?", a spus Sorin Cârţu la DigiSport.
Păi dacă-l ţine, trebuie să cadă pe spate. Marius Constantin se aruncă în faţă! E greu cu CSU anul ăsta…”, a scris Mihai Stoica pe Facebook.
FCSB joacă astăzi cu Academica Clinceni, de la ora 21:00.