VIDEO | Bîrligea, decisiv în Bănie. Atacantul speră să fie la EURO. ”Eu o să dau totul” VIDEO | Bîrligea, decisiv în Bănie. Atacantul speră să fie la EURO. ”Eu o să dau totul”
VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-1. Ardelenii revin în lupta pentru locul secund VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-1. Ardelenii revin în lupta pentru locul secund
Stadion stelar într-un oraş legendar al ţării. Real Madrid este aşteptată Stadion stelar într-un oraş legendar al ţării. Real Madrid este aşteptată
Claudiu Keşeru îi răspunde lui Mircea Rednic: „Contractul nu a fost respectat” | EXCLUSIV Claudiu Keşeru îi răspunde lui Mircea Rednic: „Contractul nu a fost respectat” | EXCLUSIV
Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!” Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!”
VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie

Cine ar fi câştigătorul Balonului de Aur 2021! Clasamentul final a fost „strecurat” pe internet. Dezastru pentru Ronaldo

Staruri din fotbal Publicat de Răzvan Cîrceag pe 27 oct 2021

Publicaţia France Football va anunţa oficial câştigătorul Balonului de Aur 2021 pe 20 noiembrie. Doar că, pe internet s-a strecurat o imagine în care apare ilustrat clasamentul din acest an.

Potrivit datelor care apar într-o imagine de pe Twitter, dacă se vor dovedi a fi reale, Robert Lewandowski este cel care va primi prestigiosul trofeu în acest an. Acesta fiind şi primul din carieră.

Pe locul secund se află Leo Messi, iar unul dintre cei văzuţi ca un mare favorit în acest an, Karim Benzema, s-a clasat pe 3.

Superstarul Premier League, Mohamed Salah, este pe locul. Marea surpriză, în sens negativ, este Cristiano Ronaldo care s-a clasat doar pe 9.

Postarea a devenit virală şi a fost preluată de numeroase publicaţii internaţionale.