Bergodi a răbufnit la conferinţa de presă: ”Tu mă înveţi fotbal pe mine?” | VIDEO
”Jucătorii nu se mai ridică la nivelul tribunelor!”. Verdict dur după ultimele eşecuri ale Rapidului | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri
VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm” VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm”
VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB” VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB”
VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League

Comunicat Marquinhos, după ce i-a fost spartă casa: ”Familia e bine”

PSG Publicat pe 15 mar 2021

Într-un comunicat publicat în numele fotbalistului brazilian Marquinhos, căpitanul echipei PSG, se arată că familia lui este bine, după ce hoţii au spart casa jucătorului, informează lesoir.be.

"Casa părinţilor jucătorului a fost spartă în timp ce familia lui se afla în reşedinţă, dar nimeni nu a suferit şi toată lumea e bine, mai mult speriată decât să fi păţit ceva rău", se arată în comunicat. Mesajul precizează, de asemenea, că autorităţile franceze au deschis o anchetă.

Familia fundaşului PSG a fost jefuită, duminică seară, la fel casa coechipierului său, Angel Di Maria, în timp ce ei erau pe teren şi jucau în meciul cu FC Nantes.

Di Maria a aflat vestea în timpul meciului şi a fost imediat înlocuit de Maurico Pochettino, pentru a putea fi alături de soţia şi de copiii săi. În cazul lui Marquinhos, mass-media franceză evocă sechestrarea unui părinte timp de patruzeci de minute, pe lângă violenţe psihologice.