VIDEO | Sepsi - Chindia 2-0. Târgoviştenii, spre Liga 2! VIDEO | Sepsi - Chindia 2-0. Târgoviştenii, spre Liga 2!
Fiul lui Cristiano Ronaldo, cercetat de poliţie la doar 10 ani! Cum a fost posibil Fiul lui Cristiano Ronaldo, cercetat de poliţie la doar 10 ani! Cum a fost posibil
Victorie sau adio titlu! CFR - Gaz Metan, live pe Look Plus de la 20:30. Echipele de start Victorie sau adio titlu! CFR - Gaz Metan, live pe Look Plus de la 20:30. Echipele de start
Lucian Sânmărtean a retrăit unul din cele mai inedite momente din carieră. ”Am ieşit la pauză în semn de răzvrătire!” Lucian Sânmărtean a retrăit unul din cele mai inedite momente din carieră. ”Am ieşit la pauză în semn de răzvrătire!”
150 de milioane de lire pe masa lui Guardiola. Două transferuri de cinci stele încercate de Pep, după ce a scăpat de interdicţia de a juca în Europa 150 de milioane de lire pe masa lui Guardiola. Două transferuri de cinci stele încercate de Pep, după ce a scăpat de interdicţia de a juca în Europa
Low sună adunarea. Când reia meciurile naţionala Germaniei Low sună adunarea. Când reia meciurile naţionala Germaniei

Continuă seria amicalelor între cluburile din Liga 1. Sepsi - Chindia 2-1, într-o partidă care se va repeta în play-out

Liga I Publicat de Daian Cutu pe 6 iun 2020

Sepsi Sântu-Gheorghe a trecut de cei de la Chindia Târgovişte, scor 2-1, într-o partidă amicală disputată sâmbătă dimineaţa.

Golurile învingătorilor au fost marcate de Anass Achahbar şi Fulop Roland, în timp ce pentru dâmboviţenii a punctat Denis Dumitraşcu.

Cele două echipe vor relua meciurile din Liga 1 săptămâna viitoare, în direct pe canalele Look. Sepsi are meci acasă cu Hermannstadt, în timp ce Chindia are o deplasare extrem de grea la Dinamo,