Mesaj pentru Horia Tecău Mesaj pentru Horia Tecău
Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie
VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj
Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri
"Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV "Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV
Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen

Cristi Tănase anunţă transferul unui fost atacant de la FCSB la Clinceni. "Eu îmi doresc să am aici toţi foştii mei colegi”

Academica Clinceni Publicat de Daian Cutu pe 26 sep 2020

Academica Clinceni a învins, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, echipa Gaz Metan Mediaş, într-un meci din etapa a cincea a Ligii I.

Golurile au fost marcate de Cebotaru ’61 şi Patriche ’69.

La final, Cristi Tănase a vorbit despre transferul lui Raul Rusescu la formaţia ilfoveană, pe care presa l-a speculat în ultimele zile.

"Eu îmi doresc să am aici toţi foştii mei colegi. Dacă se zvoneşte şi e adevărat, chiar îl aştept aici şi ştiu foarte bine că ne poate ajuta şi poate să fie un marcator foarte bun. Vorbesc cu el în fiecare zi, pentru că este prietenul meu, dar nu pot să spun acum dacă o să vină sau nu. Sau dacă se întoarce în România. Deocamdată cred că nici el nu ştie", a declarat Cristi Tănase, când a fost întrebat despre venirea lui Rusescu la Clinceni.