Mihai Stoica a dezvăluit primul lucru pe care îl va face după ce FCSB va câştiga titlul Mihai Stoica a dezvăluit primul lucru pe care îl va face după ce FCSB va câştiga titlul
VIDEO | WNBA draft. Caitlin Clark a fost prima jucătoare selectată, iar Cardoso şi Reese vor fi coechipiere VIDEO | WNBA draft. Caitlin Clark a fost prima jucătoare selectată, iar Cardoso şi Reese vor fi coechipiere
Evan Ndicka a fost externat Evan Ndicka a fost externat
LIVE VIDEO | Spectacolul din Champions League continuă la Prima Sport! Două retururi de foc în sferturile Champions League LIVE VIDEO | Spectacolul din Champions League continuă la Prima Sport! Două retururi de foc în sferturile Champions League
Nadal, în direct pe Prima Sport 3, de la ora 17:00! ”Sunt realist. Va fi pentru ultima oară.” Nadal, în direct pe Prima Sport 3, de la ora 17:00! ”Sunt realist. Va fi pentru ultima oară.”
Bergodi a răbufnit la conferinţa de presă: ”Tu mă înveţi fotbal pe mine?” | VIDEO

Cristiano Bergodi, după calificarea în semifinalele Cupei României: „Patronul era bucuros!” +ce a zis de primă

Cupa României Publicat de Răzvan Cîrceag pe 30 nov 2021

Sepsi Sfântu Gheorghe s-a calificat în semifinalele Cupei României după ce a trecut de Chindia Târgovişte, 2-1. Meciul a fost în direct pe Look Sport+ şi PrimaPlay.ro.

Covăsnenii au marcat golurile rapid unul de celălalt, în minutele 35 şi 40. Căpuşă şi-a dat un autogol, iar al doilea l-a marcat Bărbuţ după o greşeală mare a lui Matiş. Golul gazdelor a venit în 72, prin Daniel Popa.

„E bine că am câştigat. Aşa e la fotbal, se întămplă greşeli. Patronul era bucuros de victorie, ne-a felicitat. Nu ştiu nimic de o primă. Nu ne gândim la finală, trebuie să ne îmbunătăţim jocul. Vom vedea în martie ce adversar avem, eu am acum ambiţia de a urca mai sus în clasamentul Ligii 1”, a spus Cristiano Bergodi.