Dennis Man, pe urmele lui Mutu! Colosul câştigător de Champions League a pus oferta pe masă: ”A fost coleg cu el şi va intermedia negocierile!”

NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid
Cerut cu insistenţă la Dinamo, Mircea Lucescu a bătut palma! Lovitură mare anunţată

ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune
Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi
Vestea momentul în fotbalul românesc! Internaţionalul român, direct la un grand din Bundesliga: ”Oferta a fost este pe masă!”

Croitoru trece la ironii: "Minunaţi! Cei mai frumoşi, cei mai deştepţi din ţara asta"

Superliga Publicat pe 7 mai 2021

La fel ca Valeriu Iftime, Marius Croitoru a ales să pună înfrângerea cu FCSB (1-3) pe seama arbitrului Adrian Cojocaru.

Antrenorul celor de la FC Botoşani recunoaşte că echipa sa a avut un start penibil de meci, dar pune tunurile pe două dintre deciziile luate de central, penalty-ul acordat FCSB-ului la duelul Olaru-Chindriş şi cel neacordat moldovenilor: "Un început foarte prost de meci pentru noi...15-20 de minute, după care arbitrul s-a ridicat la nivelul primelor noastre 15 minute! Păi, cum, am penalty pe care nu-l dă şi penalty al lor care nu este, îl dă!

Mai mult de atât ce poţi să zici? Bravo lor, sunt nişte arbitri minunaţi, cei mai deştepţi, cei mai frumoşi, cei mai tari din ţara asta!", a declarat Croitoru, în cadrul conferinţei de presă pe care a susţinut-o înaintea meciului cu Craiova.