VIDEO | Corvinul - Mioveni, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Gazdele au marcat de două ori în trei minute VIDEO | Corvinul - Mioveni, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Gazdele au marcat de două ori în trei minute
Cine va arbitra partida care poate decide campioana din Superliga, Sepsi - Universitatea Craiova Cine va arbitra partida care poate decide campioana din Superliga, Sepsi - Universitatea Craiova
Max Verstappen, de neoprit! A câştigat cursa sprint şi apoi şi calificările la Grand Prix-ul Chinei Max Verstappen, de neoprit! A câştigat cursa sprint şi apoi şi calificările la Grand Prix-ul Chinei
Ar putea fi primul transfer a lui Dan Petrescu la CFR Cluj. „Va juca din vară la CFR” Ar putea fi primul transfer a lui Dan Petrescu la CFR Cluj. „Va juca din vară la CFR”
Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal" Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal"
VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile! VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile!

CSO Voluntari - ”U” BT Cluj-Napoca, sâmbătă, ora 18:00, în direct pe Look Sport 3. Duelul din Supercupă se reia în Liga Naţională

Baschet Publicat pe 16 oct 2021

Etapa a patra a Ligii Naţionale programează un derby în Ilfov. CSO Voluntari, deţinătoarea Cupei primeşte vizita celor de la ”U” BT Cluj-Napoca, campioana en-titre, care le-a administrat recent o înfrângere în Supercupă. Meciul este sâmbătă, de la ora 18:00, în direct pe Look Sport 3.

Sub comanda lui Mihai Silvăşan, ardelenii au un start lansat de sezon, au făcut recital în primele două runde cu Steaua şi CSM Oradea, la care s-a adăugat un succes uriaş cu Darussafaka, din Turcia, în Champions League.

Nici Voluntari nu stă rău la capitolul rezultate, având victorii cu Târgu-Jiu şi Dinamo (în prelungiri).