Bergodi a răbufnit la conferinţa de presă: ”Tu mă înveţi fotbal pe mine?” | VIDEO
”Jucătorii nu se mai ridică la nivelul tribunelor!”. Verdict dur după ultimele eşecuri ale Rapidului | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri
VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm” VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm”
VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB” VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB”
VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League

Daniele Orsato va conduce la centru Chelsea - Real Madrid, din returul semifinalelor Ligii Campionilor

Champions League Publicat de Daian Cutu pe 3 mai 2021

Arbitrul Daniele Orsato va conduce la centru semifinala retur Chelsea - Real Madrid, programată, miercuri, de la ora 22.00, în returul semifinalelor Ligii Campionilor.

Orsato va fi ajutat Alessandro Giallatini şi Fabiano Preti, în timp ce rezervă va fi Davide Massa.

În camera VAR se vor afla Massimiliano Irrati şi Marco Guida.