Vestea momentul în fotbalul românesc! Internaţionalul român, direct la un grand din Bundesliga: ”Oferta a fost este pe masă!”

Antrenorul lui Leicester, demis după o aventură cu o jucătoare Antrenorul lui Leicester, demis după o aventură cu o jucătoare
Blestemul accidentărilor continuă la FCSB! „Roş-albaştri” au mai pierdut un jucător important înaintea partidei cu Farul Blestemul accidentărilor continuă la FCSB! „Roş-albaştri” au mai pierdut un jucător important înaintea partidei cu Farul
Novak Djokovic nu ştie încă numele viitorului său antrenor: ”Nu am o idee precisă şi nu ştiu dacă va exista vreunul!”

Anunţul momentului vine din Spania: „Haaland va juca pentru Barcelona” Anunţul momentului vine din Spania: „Haaland va juca pentru Barcelona”
OFICIAL | FC Botoşani s-a despărţit de jucător după doar şase luni OFICIAL | FC Botoşani s-a despărţit de jucător după doar şase luni

Debut perfect pentru Mitriţă în Arabia Saudită. VIDEO cu reuşita care a adus victoria lui Al-Ahli

Stranieri Publicat de Daian Cutu pe 22 oct 2020

Fotbalistul echipei Al Ahli, Alexandru Mitriţă, a înscris unicul gol în meciul de pe teren propriu cu Al Wahda, câştigat, joi, pe teren propriu, scor 1-0, în etapa a doua a campionatului Arabiei Saudite.

Mitriţă, care a intrat pe teren în minutul 62, a marcat în minutul 72, la primul meci după ce s-a transferat de la New York City.