CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii
Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari
Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-0, în direct la Prima Sport 1! Cisse deschide scorul VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-0, în direct la Prima Sport 1! Cisse deschide scorul
Antrenorul momentului în România, ofertat din Superliga. „Ştiu că mai am lucruri de oferit” | EXCLUSIV VIDEO Antrenorul momentului în România, ofertat din Superliga. „Ştiu că mai am lucruri de oferit” | EXCLUSIV VIDEO
România şi-a aflat adversarele din grupele europeanului de handbal feminin România şi-a aflat adversarele din grupele europeanului de handbal feminin

DEMIS, DAR UMPLUT DE BANI. CE SUMĂ A ÎNCASAT DAN ALEXA DUPĂ CE A FOST DAT AFARĂ DE LA ASTRA

Video Publicat pe 15 oct 2019

Dan Alexa a părăsit-o pe Astra Giurgiu, obligat de patronul clubului, Ioan Niculae. Alexa căzuse în dizgraţia omului de afaceri, deşi echipa reuşise câteva meciuri excelente şi victorii cu CFR Cluj, FCSB şi Dinamo. Nimic din toate acestea nu a mai contat, iar „Chirugul” a fost demis, însă vestea bună pentru el este că va fi despăgubit cu o mică avere. Potrivit gsp.ro, Alexa ar fi avut un salariu de 9.000 de euro la Astra, iar acum va încasa circa 180.000 de euro. Asta înseamnă că pentru fiecare dintre cele 16 puncte adunate de Astra până în acest moment, Dan Alexa va lua câte 11.250 de euro.