Bergodi a răbufnit la conferinţa de presă: ”Tu mă înveţi fotbal pe mine?” | VIDEO
”Jucătorii nu se mai ridică la nivelul tribunelor!”. Verdict dur după ultimele eşecuri ale Rapidului | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri
VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm” VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm”
VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB” VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB”
VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League

Derby cu acoperişul tras! Decizia organizatorilor pentru FCSB - Craiova

FCSB Publicat pe 6 mar 2020
  • FCSB - Craiova, duminică, de la 20:30, LIVE pe Look Plus

Acoperişul Arenei Naţionale va fi închis la partida FCSB - Craiova, programată, duminică, în etapa a doua a play-off-ului Ligii I, a anunţat clubul finanţat de Gigi Becali.

Meciul se va disputa de la ora 20.30.

Înaintea acestui meci, FCSB este pe locul 4, cu 23 de puncte, iar Universitatea Craiova este pe 2, cu 26 de puncte.