Universitatea Craiova, măcinată de accidentări! Favoritul lui Rotaru ar putea lipsi tot sezonul Universitatea Craiova, măcinată de accidentări! Favoritul lui Rotaru ar putea lipsi tot sezonul
VIDEO | UTA Arad - Oţelul Galaţi 0-0, în direct la Prima Sport 1! Primă repriză bogată în ocazii VIDEO | UTA Arad - Oţelul Galaţi 0-0, în direct la Prima Sport 1! Primă repriză bogată în ocazii
Turneul final al Billie Jean King Cup se va juca în format eliminatoriu. România îşi va afla adversara pe 30 aprilie Turneul final al Billie Jean King Cup se va juca în format eliminatoriu. România îşi va afla adversara pe 30 aprilie
Clubul din Superliga ce va primi de la bugetul local peste 1 milion de euro! Clubul din Superliga ce va primi de la bugetul local peste 1 milion de euro!
Iuliana Demetrescu va arbitra o semifinală de Liga Campionilor la fotbal feminin Iuliana Demetrescu va arbitra o semifinală de Liga Campionilor la fotbal feminin
Încă un mare oraş din ţară e aproape să aibă stadion modern. Guvernul a aprobat indicatorii tehnico-economici pentru o arenă de 30.000 de locuri Încă un mare oraş din ţară e aproape să aibă stadion modern. Guvernul a aprobat indicatorii tehnico-economici pentru o arenă de 30.000 de locuri

Donnarumma aproape de a prelungi cu AC Milan. Rol important jucat de Tătăruşanu în această ecuaţie

AC Milan Publicat de Daian Cutu pe 14 nov 2020

Gianluigi Donnarumma (21 de ani) este în negocieri avansate cu  AC Milan pentru prelungirea contractului. Oficialii formaţiei din Serie A îi oferă 6,5 milioane de euro anual, în timp ce Mino Raiola, impresarul portarului cere 7,5 milioane de euro.

Presa din Italia a scris că cel mai probabil părţile vor ajunge la un numitor comun, iar noul contract va aduce un venit de aproximativ 7 milioane de euro.

Ciprian Tătăruşanu ar fi avut un rol important în decizia lui Donnarumma a rămâne până în 2024. Portarul român nu este un pericol pentru titularizare, astfel tânărul portar ar avea postul asigurat.