Încă un jucător de tenis din top 100 ATP a fost depistat cu Coronavirus Încă un jucător de tenis din top 100 ATP a fost depistat cu Coronavirus
FOTO | Ronaldo, reacţie imediată pe site-urile de socializare după victoria Realului din El Clasico FOTO | Ronaldo, reacţie imediată pe site-urile de socializare după victoria Realului din El Clasico
”Chiar dacă în prima repriză am cam fost lipsiţi de inspiraţie, nu cred că victoria poate fi pusă la îndoială”. Laszlo Balint aduce prima victoriei a celor de la UTA pe noua arenă ”Chiar dacă în prima repriză am cam fost lipsiţi de inspiraţie, nu cred că victoria poate fi pusă la îndoială”. Laszlo Balint aduce prima victoriei a celor de la UTA pe noua arenă
Se anunţă spectacol în Liga 2. Petrolul - FC ”U” Craiova, duminică, ora 15:00, în direct pe Look Sport+ Se anunţă spectacol în Liga 2. Petrolul - FC ”U” Craiova, duminică, ora 15:00, în direct pe Look Sport+
Veste uriaşă pentru Marius Şumudică! Tehnicianul român a primit o sancţiune mai blândă Veste uriaşă pentru Marius Şumudică! Tehnicianul român a primit o sancţiune mai blândă
Koeman dă vina pe VAR, pentru eşecul cu Real Madrid. ”Din punctul meu de vedere au influenţat clar rezultatul final al meciului” Koeman dă vina pe VAR, pentru eşecul cu Real Madrid. ”Din punctul meu de vedere au influenţat clar rezultatul final al meciului”

Echipa unui român, umilită în turul 3 al Europa League. La pauză era 0-1, dar după a urmat măcelul

Europa League Publicat pe 23 sep 2020

Apollon Limassol, echipa lui Florentin Matei, a fost învinsă cu 0-5 de Lech Poznan şi, implicit, eliminată din Europa League. Partida a avut loc în turul 3 al competiţiei europene, iar mijlocaşul nostru nu a jucat, a fost pe banca de rezerve.

La pauză, polonezii aveau doar 1-0, după golul lui Tiba, din minutul 42. După pauză, a urmat măcelul pentru Apollon Limassol, care a încasat patru goluri. Ishak, min. 47, Kaminski, min. 58, Sykora, min. 81, şi acelaşi Tiba, min. 90+2, au marcat şi au eliminat echipa românului Florentin Matei.

În play-off-ul Europa League, Lech Poznan va juca împotriva învingătoarei din partida Charleroi – Partizan.