FED CUP | România - Italia se vede în direct pe Look Sport+. Mihaela Buzărnescu - Martina Trevisan, de la ora 17:30, în direct pe Look Sport+. Irina Bara a pierdut primul meci FED CUP | România - Italia se vede în direct pe Look Sport+. Mihaela Buzărnescu - Martina Trevisan, de la ora 17:30, în direct pe Look Sport+. Irina Bara a pierdut primul meci
Echipa ideală a Ligii 1, sezonul regulat. Cinci jucători de la FCSB, câte doi de la CFR Cluj şi Craiova Echipa ideală a Ligii 1, sezonul regulat. Cinci jucători de la FCSB, câte doi de la CFR Cluj şi Craiova
Transfer surprinzător. Sepsi şi-a vândut golgheterul cu 700.000 de euro! Transfer surprinzător. Sepsi şi-a vândut golgheterul cu 700.000 de euro!
Marius Constantin, la Craiova până la 37 de ani! Ce salariu va încasa Marius Constantin, la Craiova până la 37 de ani! Ce salariu va încasa
VIDEO | Începe play-out-ul Ligii 1! UTA - Viitorul, de la ora 17:30, pe Look Sport. Echipele de start VIDEO | Începe play-out-ul Ligii 1! UTA - Viitorul, de la ora 17:30, pe Look Sport. Echipele de start
Parma a avut concurenţă. Un alt club din Italia s-a aflat pe urmele lui Man: "L-am urmărit!" Parma a avut concurenţă. Un alt club din Italia s-a aflat pe urmele lui Man: "L-am urmărit!"

EXCLUSIV | Chindia - Craiova, analizat de Dulca: "Un meci modest!". Cine e vinovat la golul decisiv

Cupa României Publicat pe 2 mar 2021

Cristi Dulca a etichetat drept "modest" meciul dintre Chindia şi Craiova, 0-1, din sferturile de finală ale Cupei României.

Fostul internaţional consideră că vina îi aparţine lui Dumitraşcu la golul marcat de Cîmpanu, dar nu e impresionat de modul în care oltenii au făcut pasul spre careul de aşi din Cupa României:

"A fost un meci modest, cel puţin în prima repriză au fost multe greşeli de o parte şi de alta. Craiova a înscris cu noroc. Bine, portarul cred că era puţin mascat, ar fi necesitat o intervenţie cu picioarele. Dumitraşcu greşeşte. A vrut să facă preluare în careu, nu s-a informat, i-a sărit mingea la doi metri. Oricum, Chindia, dacă trecea mai departe, rămânea în istorie. În 1960-1961 a mai ajuns în sferturi. Craiova a dominat jocul în a doua repriză, a avut mai multe ocazii, iar schimbările Chindiei nu au adus un plus pentru rezultatul jocului", a fost analiza lui Dulca, la Fotbal Look.