E gata! Cine va arbitra Universitatea Craiova - Rapid

Dennis Man, pe urmele lui Mutu! Colosul câştigător de Champions League a pus oferta pe masă: ”A fost coleg cu el şi va intermedia negocierile!”

NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid
Cerut cu insistenţă la Dinamo, Mircea Lucescu a bătut palma! Lovitură mare anunţată

ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune
Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi

EXCLUSIV ǀ Echipa văzută ca principală candidată la retrogradare. ”Nu au făcut transferuri bune şi au pierdut cei mai buni jucători”

Academica Clinceni Publicat de Daian Cutu pe 19 sep 2021

FC Argeş a învins Academica Clinceni, 1-0, în direct la Look Sport, în primul meci al zilei de duminică din Casa Liga 1. După 85 de minute şterse, cu o singură mare ocazie de gol, fundaşul central Grigore Turda a dat lovitura pe final, din centrarea lui Cristi Dumitru.

Formaţia ilfoveană are un start de sezon catastrofal, fiind pe ultimul loc, fără victorie în acest sezon şi cu doar două puncte marcate. În cadrul emisiunii Fotbal Look, Mirel Albon a găsit explicaţiile pentru decăderea echipei care în stagiunea trecută impresiona în play-off.

”Au ajuns în play-off, au terminat pe locul 5. Nu au fost o prezenţă meteorică, au luptat de la meci la meci. Nu au făcut transferuri bune şi au pierdut cei mai buni jucători. Au adus foarte mulţi străini.

S-a văzut şi la golul celor de la FC Argeş de azi cum De Amorin se uita la Turda. La cum se prezintă lucrurile, Academica Clinceni este principala candidată la retrogradare”,