VIDEO | Imaginile deznădejdii. Dan Şucu, cu mâinile în cap, după ce Rapid a avut un start modest la Ovidiu VIDEO | Imaginile deznădejdii. Dan Şucu, cu mâinile în cap, după ce Rapid a avut un start modest la Ovidiu
VIDEO | Farul - Rapid 1-1, în direct la Prima Sport 1! Rrahmani egalează în prelungirile primei reprize VIDEO | Farul - Rapid 1-1, în direct la Prima Sport 1! Rrahmani egalează în prelungirile primei reprize
Tony are viaţă grea la Poli Iaşi. ”Nu mi-a plăcut jocul nostru!” Tony are viaţă grea la Poli Iaşi. ”Nu mi-a plăcut jocul nostru!”
Remiză dramatică pentru trupa lui Răzvan Lucescu, contra ultimei clasate din play-off Remiză dramatică pentru trupa lui Răzvan Lucescu, contra ultimei clasate din play-off
Peste 400 dintre cei mai puternici ciclişti din sunt aşteptaţi la primul Campionat European de Mountain Bike din România Peste 400 dintre cei mai puternici ciclişti din sunt aşteptaţi la primul Campionat European de Mountain Bike din România
Anne Hathaway, reacţie devenită virală la un gol al echipei Arsenal. Actriţa s-a bucurat în timpul unui interviu Anne Hathaway, reacţie devenită virală la un gol al echipei Arsenal. Actriţa s-a bucurat în timpul unui interviu

EXCLUSIV | Ioan Ovidiu Sabău, impresionat de o echipă din Casa Liga 1. ”Tot respectul pentru acest investitor”

Emisiuni Publicat de Daian Cutu pe 13 sep 2021

Farul Constanţa a dispus de Academica Clinceni, cu scorul de 5-0, într-un meci transmis în direct de Look Sport. Dobrogenii au controlat meciul de la un capăt la altul şi au urcat în clasament pe locul 4, la doar două puncte de locul doi, împărţit de Rapid şi FC Botoşani.

Ioan Ovidiu Sabău s-a declarat impesionat de jocul dobrogenilor şi a ţinut să îl elogieze pe Gică Hagi pentru tot ce face la echipă, care a prins aripi din nou, odată cu revenirea ”Regelui”.

”Mereu scot în evidenţă valoarea lui Gică, ca antrenor şi om de fotbal. Tot respectul pentru acest investitor, echipa arată foarte bine, are atitudine. Se vede clar filosofia de joc, toţi jucătorii reacţionează şi joacă pentru echipă.

Farul este o echipă foarte bine din punct de vedere tehnic şi tactic, care promovează copii. Deci, tot respectul pentru acest om din nou”,