FOTBAL DIN LIGA CAMPIONILOR, EUROPA LEAGUE ȘI DIN CELE MAI TARI CAMPIONATE ALE LUMII, LA POSTURILE LOOK SPORT. PROGRAMUL COMPLET PÂNĂ LUNI, 28 OCTOMBRIE - LOOKSPORT
Skip to content
Bundesliga Champions League Cupa României Europa League Formula 1 La Liga Liga I Liga II Ligue 1 Noutăți Primeira Liga Serie A Superlig Tenis ATP Video

FOTBAL DIN LIGA CAMPIONILOR, EUROPA LEAGUE ȘI DIN CELE MAI TARI CAMPIONATE ALE LUMII, LA POSTURILE LOOK SPORT. PROGRAMUL COMPLET PÂNĂ LUNI, 28 OCTOMBRIE

Meciurile de fotbal din La Liga, Bundesliga, Ligue 1 și Serie A țin capul de afiș începând cu finalul acestei săptămâni, pentru ca săptămâna viitoare să vină rândul UEFA Champions League și a Europa League. Toate acestea vor putea fi urmărite în direct la posturile LOOK SPORT. Iată în continuare programul complet până lunea viitoare, inclusiv:

15.00 Vineri LOOK SPORT 3 Tenis ATP : Antwerp Open – Sferturi
17.00 Vineri LOOK SPORT 3 Tenis ATP : Antwerp Open – Sferturi
18.00 Vineri LOOK SPORT Hermannstadt – Voluntari (Liga 1)
20.30 Vineri LOOK PLUS Dinamo – Gaz Metan Medias (liga 1)
20.30 Vineri LOOK SPORT 2 Galatasaray – Sivasspor (Turcia)
21.30 Vineri LOOK SPORT 3 Frankfurt – Leverkusen (Bundesliga)
21.45 Vineri LOOK SPORT Nice – PSG (Franta)

Sâmbătă, 19 octombrie

11.30 Sambata LOOK PLUS Petrolul – Concordia (Liga 2)
14.00 Sambata LOOK PLUS Eibar – Barcelona (Spania)
16.00 Sambata LOOK PLUS Csikszereda – Rapid(Liga 2)
16.00 Sambata LOOK SPORT 3 Lazio – Atalanta (Italia)
17.00 Sambata LOOK SPORT Atletico Madrid – Valencia (Spania)
17.30 Sambata LOOK SPORT 2 Trabzonspor – Gaziantep (Turcia)
18.00 Sambata LOOK PLUS Handbal Feminin : CSM Bucuresti – Liublin (liga Campionilor)
19.00 Sambata LOOK SPORT 3 Standard Liege – Genk (BELGIA)
19.30 Sambata LOOK SPORT 2 Borussia Mochengladbach – Dortmund (Germania)
20.00 Sambata LOOK SPORT Handbal Feminin : Buducnost – SCM Valcea (liga Campionilor)
20.30 Sambata LOOK PLUS CFR Cluj – Universitatea Craiova (Liga 1)
21.45 Sambata LOOK SPORT 2 Juventus Torino – Bologna (Italia)
22.00 Sambata LOOK SPORT Mallorca – Real Madrid (Spania)

Duminică, 21 octombrie

11.30 Duminica LOOK PLUS U Cluj – Mioveni (Liga 2)
13.30 Duminica LOOK PLUS Sassuolo – Inter Milano (Italia)
15.00 Duminica LOOK SPORT Real Sociedad – Betis Sevilla (Spania)
15.30 Duminica LOOK PLUS Clinceni – Viitorul (Liga 1)
16.00 Duminica LOOK SPORT 2 Sampdoria – AS Roma (Italia)
17.00 Duminica LOOK SPORT Handbal Masculin : Wisla Plock – Dinamo Bucuresti (Liga Campionilor)
17.45 Duminica LOOK PLUS Sepsi Sf. Gheorghe – Astra (Liga 1)
18.00 Duminica LOOK SPORT 3 Monaco – Rennes (Franta)
19.00 Duminica LOOK SPORT Parma – Genoa (Italia)
19.30 Duminica LOOK SPORT 2 Atletic Bilbao – Valladolid
20.30 Duminica LOOK PLUS Chindia – FCSB (Liga 1)
21.45 Duminica LOOK SPORT Milan – Lecce (Italia)
22.00 Duminica LOOK SPORT 2 Sevilla – Levante (Spania)
22.00 Duminica LOOK SPORT 3 Marseille – Strasbourg (Franta)

Luni, 22 octombrie

18.00 Luni LOOK PLUS FC Arges – Farul (Liga 2)
18.30 Luni LOOK SPORT Baschet : SCM Timisoara – SCMU Craiova (Liga Nationala)
20.30 Luni LOOK SPORT Politehnica Iasi – FC Botosani (Liga 1)
21.45 Luni LOOK PLUS Brescia – Fiorentina (Italia)

Marți, 23 octombrie

15.00 Marti LOOK SPORT Atletico Madrid – Leverkusen (Youth League)
17.00 Marti LOOK SPORT Club Brugges – PSG (Youth League)
19.55 Marti LOOK SPORT Sahtior Donetk – Dinamo Zagreb (UCL)
19.55 Marti LOOK PLUS Atletico Madrid – Leverkusen (UCL)
22.00 Marti LOOK PLUS Galatasaray – Real Madrid (UCL)
22.00 Marti LOOK SPORT Juventus Torino -Lokomotiv Moscova (UCL)
22.00 Marti LOOK SPORT 2 Manchester City – Atalanta (UCL)
22.00 Marti LOOK SPORT 3 Olympiacos – Bayern Munchen (UCL)
22.00 Marti PPV 1 Club Brugges – PSG (UCL)
22.00 Marti PPV2 Tottenham – Steaua Rosie Belgrad (UCL)

Miercuri, 23 octombrie

15.00 Miercuri LOOK SPORT Ajax – Chelsea (Youth League)
17.00 Miercuri LOOK SPORT Inter Milano – Dortmund (Youth League)
19.55 Miercuri LOOK SPORT Leipzig – Zenit (UCL)
19.55 Miercuri LOOK PLUS Ajax – Chelsea (UCL)
22.00 Miercuri LOOK PLUS Slavia Praga – Barcelona (UCL)
22.00 Miercuri LOOK SPORT Inter Milano – Dortmund (UCL)
22.00 Miercuri LOOK SPORT 2 Genk – Liverpool (UCL)
22.00 Miercuri LOOK SPORT 3 Salzburg – Napoli (UCL)
22.00 Miercuri PPV 1 Benfica – Lyon (UCL)
22.00 Miercuri PPV2 Lille – Valencia (UCL)

Joi, 24 octombrie


19.55 Joi LOOK PLUS Partizan Belgrad – Manchester United (UEL)
19.55 Joi LOOK SPORT Ludogoret Razgrad – Espanyol Barcelona (UEL)
19.55 Joi LOOK SPORT 2 AS Roma – Borussia Mochengladbach (UEL)
19.55 Joi LOOK SPORT 3 FC Porto – Glasgow Rangers (UEL)
19.55 Joi PPV 1 Besiktas Istanbul – Sporting Braga (UEL)
19.55 Joi PPV2 TSKA Moscova – Ferencvaros (UEL)
19.55 Joi PPV3 Young Boys Berna – Feyenoord Rotterdam (UEL)
19.55 Joi PPV4 Gent – Wolsburg (UEL)
22.00 Joi LOOK PLUS Rennes – CFR Cluj (UEL)
22.00 Joi LOOK SPORT Celtic – Lazio (UEL)
22.00 Joi LOOK SPORT 2 Frankfurt – Standard Liege (UEL)
22.00 Joi LOOK SPORT 3 Arsenal Londra – Vitoria (UEL)
22.00 Joi PPV 1 Sevilla – Dudelange (UEL)
22.00 Joi PPV2 Getafe – – Basel (UEL)
22.00 Joi PPV3 Trabzonspor – Krasnodar (UEL)
22.00 Joi PPV4 Dinamo Kiev – Copenhaga (UEL)

Vineri, 25 octombrie

15-16.00/ vineri LOOK SPORT Tenis ATP : Basel Open/Viena Open – Sferturi
18.00 Vineri LOOK PLUS Pandurii – U Cluj (Liga 2)
20.30 vineri LOOK SPORT Sepsi Sf. Gheorghe – FC Voluntari (Liga 1)
21.30 Vineri LOOK SPORT 2 Mainz – FC Koln (Germania)
21.45 Vineri LOOK PLUS Verona – Sassuolo (Italia)
21.45 vineri LOOK SPORT 3 Nantes – Monaco (Franta)

Sâmbătă, 26 octombrie

11.00 Sambata LOOK PLUS Rapid Bucuresti – Ripensia Timisoara (liga 2)
14.00 Sambata LOOK PLUS Barcelona – Real Madrid (Spania)
16.00 Sambata LOOK PLUS Lecce – Juventus Torino (Italia)
16.30 Sambata LOOK SPORT 2 Bayern Munchen – Union Berlin (Germania)
16.30 Sambata LOOK SPORT 3 Club Brugges – Standard Liege (Belgia)
17.30 Sambata LOOK SPORT Chindia – Gaz Metan (Liga 1)
18.30 Sambata LOOK SPORT 3 Baschet : U BT Cluj-Napoca – CSU Oradea (Liga Nationala)
19.00 Sambata LOOK SPORT 2 Inter Milano – Parma (Italia)
19.30 Sambata LOOK SPORT Leverkusen – Werder Bremen (Germania)
20.30 Sambata LOOK PLUS Hermannstadt – FCSB (Liga 1)
21.00 Sambata LOOK SPORT 3 Formula 1 Marele Premiu al Japoniei -Calificari
21.45 Sambata LOOK SPORT 2 Genoa – Brescia (Italia)
22.00 Sambata LOOK SPORT Atletico Madrid – Atletic Bilbao (Spania)
22.30 Sambata LOOK SPORT 3 Porsche Super Cup – Marele Premiu al Mexicului

Duminică, 27 octombrie


12.30 Duminica LOOK SPORT CSM Resita – UTA (Liga 2)
13.30 Duminica LOOK PLUS Bologna – Sampdoria (Italia)
15.00 Duminica LOOK SPORT Clinceni – Craiova (Liga 1)
16.00 Duminica LOOK SPORT 2 SPAL – Napoli (Italia)
17.00 Duminica LOOK SPORT Levante – Espanyol (Spania)
17.30 Duminica LOOK PLUS FC Botosani – Astra Giurgiu (Liga 1)
19.00 Duminica LOOK SPORT AS Roma – AC Milan (Italia)
19.00 Duminica LOOK SPORT 2 Besiktas – Galatasaray (Turcia)
20.30 Duminica LOOK PLUS Dinamo Bucuresti – FC Viitorul (Liga 1)
21.00 Duminica LOOK SPORT Formula 1 Marele Premiu al Mexicului -CURSA
21.45 Duminica LOOK SPORT 3 Fiorentina – Lazio (Italia)
22.00 Duminica LOOK SPORT 2 PSG – Marseille (Franta)

Luni, 28 octombrie

12.00-23.30 Luni LOOK PLUS/SPORT 3 Tenis ATP : Paris Masters
18.00 Luni LOOK SPORT FC Arges – Gloria Buzau(Liga 2)
20.00 Luni LOOK SPORT Istanbul BB – Trabzonspor (Turcia)
20.00 Luni LOOK PLUS Politehnica Iasi – CFR Cluj (Liga 1)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Intră să vezi ce meciuri sunt pentru tine