FOTBALUL DE CEA MAI BUNĂ CALITATE SE VEDE LA POSTURILE LOOK PLUS ȘI LOOK SPORT. CELE MAI IMPORTANTE MECIURI ALE SĂPTĂMÂNII - LOOKSPORT
Skip to content
Bundesliga Champions League Europa League Formula 1 La Liga Liga I Liga II Ligue 1 Noutăți Primeira Liga Serie A Superlig Tenis ATP Video

FOTBALUL DE CEA MAI BUNĂ CALITATE SE VEDE LA POSTURILE LOOK PLUS ȘI LOOK SPORT. CELE MAI IMPORTANTE MECIURI ALE SĂPTĂMÂNII

Fotbalul revine în forță la posturile LOOK TV, cu meciuri din marile campionate ale Europei, La Liga, Bundesliga, Ligue 1 și Serie A, dar și cu startul noului sezon UEFA Champions League și Europa League. Nici competițiile interne nu au fost uitate, iar meciurile din Liga 1 și din liga secundă vor fi transmise în direct.

Programul complet:

12.09.2019 21.15 joi LOOK PLUS Handbal Masculin – Kadetten Schafhausen- Dinamo Bucuresti (Liga Campionilor)
13.09.2019 18.00 vineri LOOK SPORT Clinceni – Astra Giurgiu (Liga 1)
13.09.2019 20.00 vineri LOOK SPORT Lille – Angers (Franta)
13.09.2019 20.30 Vineri LOOK SPORT 2 Galatasaray – Kasimpasa (Turcia)
13.09.2019 21.00 vineri LOOK PLUS CFR Cluj – Voluntari (Liga 1)
13.09.2019 21.30 Vineri LOOK SPORT 3 Fortuna Dusseldorf – Wolsburg (Germania)
13.09.2019 22.00 Vineri LOOK SPORT Mallorca – Atletic Bilbao (Spania)

Sâmbătă

14.09.2019 11.30 sambata LOOK SPORT Dunarea Calarasi – U Cluj (liga 2)
14.09.2019 14.00 sambata LOOK PLUS Real Madrid – Levante (Spania)
14.09.2019 16.00 sambata LOOK PLUS Fiorentina – Juventus Torino (Italia)
14.09.2019 16.00 sambata LOOK SPORT 3 Handbal Masculin – Medvedi – Wisla Plock (Liga Campionilor)
14.09.2019 16.30 sambata LOOK SPORT Dortmund – Leverkusen (Germania)
14.09.2019 18.00 Sambata LOOK SPORT 2 Baschet: Partizan Belgrad – Mornar Bar
14.09.2019 18.15 sambata LOOK SPORT 3 Handbal Masculin – Montepellier – Vardar (Liga Campionilor)
14.09.2019 18.30 Sambata LOOK PLUS PSG – Strasbourg (Franta)
14.09.2019 18.30 Sambata LOOK SPORT Chindia Targoviste – Sepsi (liga 1)
14.09.2019 19.30 Sambata LOOK SPORT 2 Leipzig – Bayern Munchen (Germania)
14.09.2019 20.00 Sambata LOOK SPORT 3 Gaziantep – Besiktas (Turcia)
14.09.2019 20.25 Sambata LOOK SPORT Baschet: U Cluj – Fenerbahce Istanbul
14.09.2019 21.00 Sambata LOOK PLUS Dinamo Bucuresti – FC Botosani (liga 1)
14.09.2019 21.45 sambata LOOK SPORT 2 Inter Milan – Udinesse (Italia)
14.09.2019 22.00 Sambata LOOK SPORT Barcelona – Valencia (Spania)

Duminică

15.09.2019 11.30 duminica LOOK SPORT UTA – Mioveni (liga 2)
15.09.2019 13.00 Duminica LOOK SPORT 2 Eibar – Espanyol (Spania)
15.09.2019 13.30 duminica LOOK PLUS Genoa – Atalanta (Italia)
15.09.2019 15.30 duminica LOOK PLUS FC Arges – Rapid (liga 2)
15.09.2019 16.00 Duminica LOOK SPORT Spal – Lazio (Italia)
15.09.2019 16.00 Duminica LOOK SPORT 2 Nantes – Reims (Franta)
15.09.2019 16.00 Duminica LOOK SPORT 3 Zilina – Sparta Praga (Cehia)
15.09.2019 18.00 Duminica LOOK PLUS Politehnica Iasi – Hermannstadt (liga 1)
15.09.2019 18.00 Duminica LOOK SPORT 3 Handbal Masculin – Veszprem – Motor Zaporoje (Liga Campionilor)
15.09.2019 18.00 Duminica LOOK SPORT Baschet : Sports Fetival – Finala Mica
15.09.2019 19.00 Duminica LOOK SPORT 2 Roma – Sassuolo (Italia)
15.09.2019 20.00 Duminica LOOK SPORT Baschet : Sports Fetival – Finala Mare
15.09.2019 20.00 Duminica LOOK SPORT 3 Handbal Masculin – Kiel – Kelce (Liga Campionilor)
15.09.2019 21.00 Duminica LOOK PLUS Univeritatea Craiova – FCSB (Liga 1)
15.09.2019 21.45 Duminica LOOK SPORT 2 Verona – Milan (Italia)
15.09.2019 22.00 Duminica LOOK SPORT Monaco – Marseille (Franta)
15.09.2019 22.00 Duminica LOOK SPORT 3 Boavista – Sporting (Portugalia)

Luni

16.09.2019 18.00 luni LOOK SPORT Petrolul – Snagov (liga 2)
16.09.2019 20.00 luni LOOK SPORT 2 Alanyaspor – Fenerbahce (Turcia)
16.09.2019 21.00 luni LOOK SPORT Viitorul – Gaz Metan (Liga 1)
16.09.2019 21.45 luni LOOK PLUS Torino – Lecce (Italia)

Marți

17.08.2019 15.00 marti LOOK PLUS Youth League – Napoli – Liverpool
17.08.2019 17.00 marti LOOK SPORT Youth League Borussia Dortmund – Barcelona
17.08.2019 19.55 marti LOOK PLUS Inter Milano – Slavia Praga (UCL)
17.08.2019 19.55 marti LOOK SPORT Olimpique Lyon – Zenit Sankt Petersburg (UCL)
17.08.2019 22.00 marti LOOK PLUS Borussia Dortmund – Barcelona (UCL)
17.08.2019 22.00 marti LOOK SPORT Napoli – Liverpool (UCL)
17.08.2019 22.00 marti LOOK SPORT 2 Chelsea – Valencia (UCL)
17.08.2019 22.00 marti LOOK SPORT 3 Salzburg – Genk (UCL)
17.08.2019 22.00 marti PPV 1 Ajax Amsterdam – Linz (UCL)
17.08.2019 22.00 marti PPV 2 Benfica Lisabona – Leipzig (UCL)

Miercuri

18.09.2019 15.00 miercuri LOOK SPORT Youth League – PSG – Real Madrid
18.09.2019 17.00 miercuri LOOK SPORT Youth League Atletico Madrid – Juventus Torino
18.09.2019 18.00 miercuri LOOK SPORT 3 Handbal Masculin – Dinamo Bucuresti – Kristianstad (Liga Campionilor)
18.09.2019 19.55 miercuri LOOK PLUS Olimpyakos – Tottenham (UCL)
18.09.2019 19.55 miercuri LOOK SPORT Club Brugges – Galatasaray Istanbul (UCL)
18.09.2019 22.00 miercuri LOOK PLUS PSG – Real Madrid (UCL)
18.09.2019 22.00 miercuri LOOK SPORT Atletico Madrid – Juventus Torino (UCL)
18.09.2019 22.00 miercuri LOOK SPORT 2 Bayern Munchen – Steaua Rosie Belgrad (UCL)
18.09.2019 22.00 miercuri LOOK SPORT 3 Sahtior Donetk – Manchester City (UCL)
18.09.2019 22.00 miercuri PPV 1 Leverkusen – Lokomotiv Moscova (UCL)
18.09.2019 22.00 miercuri PPV 2 Dinamo Zagreb – Atalanta Bergamo (UCL)

Joi

19.09.2019 19.55 joi LOOK PLUS CFR Cluj – Lazio Roma (UEL)
19.09.2019 19.55 joi LOOK SPORT Frankfurt – Arsenal Londra (UEL)
19.09.2019 19.55 joi LOOK SPORT 2 Rennes – Celtic Glasgow (UEL)
19.09.2019 19.55 joi LOOK SPORT 3 PSV Eindhoven – Sporting Lisabona (UEL)
19.09.2019 19.55 joi PPV 1 Qarabag – Sevilla ((UEL)
19.09.2019 19.55 joi PPV 2 Standard Liege – Vitoria Guimaraes ((UEL)
19.09.2019 19.55 joi PPV 3 Getafe – Trabzonspor (UEL)
19.09.2019 19.55 joi PPV 4 Basel – Krasnodar (UEL)
19.09.2019 22.00 joi LOOK SPORT AS Roma – Istanbul BB (UEL)
19.09.2019 22.00 joi LOOK SPORT 2 Astana – Manchester United (UEL)
19.09.2019 22.00 joi LOOK SPORT 3 Ludogoret Razgrad – TSKA Moscova (UEL)
19.09.2019 22.00 joi PPV 1 Rangers – Feyenoord Rotterdam (UEL)
19.09.2019 22.00 joi PPV 2 Espanyol – Ferencvaros (UEL)
19.09.2019 22.00 joi PPV 3 Slovan Bratislava – Besiktas Istanbul (UEL)
19.09.2019 22.00 joi PPV 4 Wolves – Sporting Braga (UEL)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Intră să vezi ce meciuri sunt pentru tine