Dan Şucu anunţă reconstrucţie totală la Rapid: „Prea mulţi băieţi buni la ei acasă! ” Dan Şucu anunţă reconstrucţie totală la Rapid: „Prea mulţi băieţi buni la ei acasă! ”
Harry Kane nu a mai ezitat şi a spus lucrurilor pe nume: ”Un sezon dezamăgitor!”

Jucătorul propus la FCSB pentru a-i lua locul lui Florinel Coman: „Este excepţional! ” Jucătorul propus la FCSB pentru a-i lua locul lui Florinel Coman: „Este excepţional! ”
Breking News! Bomba sezonului a fost spusă. Transferul lui Kylian Mbappe, anunţat în această seară

Detalii de ultim moment despre starea de sănătate a lui Luca Mihai Detalii de ultim moment despre starea de sănătate a lui Luca Mihai
Veşti bune pentru Andy Murray după accidentarea de la Miami Open Veşti bune pentru Andy Murray după accidentarea de la Miami Open

FSV Mainz - Hertha Berlin 1-1, într-un meci restanţă. Oaspeţii au trecut recent printr-un focar de Covid

Bundesliga Publicat de Daian Cutu pe 3 mai 2021

Formaţia FSV Mainz a încheiat la egalitate, scor 1-1, meciul susţinut, luni, pe teren propriu, în compania echipei Hertha Berlin, în meci restanţă din etapa a XXIX-a a campionatului Germaniei.

Pentru FSV Mainz a marcat Mwene, în minutul 40, iar pentru Hertha a punctat Tousart, în minutul 36.

Meciul ar fi trebuit să se dispute la mijlocul lunii aprilie, dar a fost amânat din cauza cazurilor de coronavirus de la Hertha Berlin.