VIDEO | ”Reacţia era pe măsură”. S-a implicat Dan Petrescu la meciul cu Farul? Francisc Dican a explicat situaţia VIDEO | ”Reacţia era pe măsură”. S-a implicat Dan Petrescu la meciul cu Farul? Francisc Dican a explicat situaţia

Fundaşul marocan Hakimi, testat pozitiv la COVID-19 la puţin timp după transferul la PSG

Ligue 1 Publicat pe 17 iul 2021

Fundaşul marocan Achraf Hakimi, de la Paris Saint-Germain, a fost testat pozitiv cu Covid-19 şi a fost plasat în izolare.

Hakimi a fost transferat de Paris Saint-Germain în această vară de la Internazionale Milano pentru 60 de milioane de euro.

El a jucat pentru PSG în meciul amical cu Le Mans, de miercuri, dar nu a putut evolua în partida de pregătire de sâmbătă cu Chambly.