Mesaj pentru Horia Tecău Mesaj pentru Horia Tecău
Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie
VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj
Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri
"Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV "Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV
Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen

Gaz Metan Mediaş dezminte informaţiile din presă şi anunţă că nu are niciun caz de COVID-19 în lotul care a revenit din Antalya

Gaz Metan Mediaș Publicat de Răzvan Cîrceag pe 15 ian 2022

Clubul Gaz Metan Mediaş a anunţat, într-un mesaj postat pe Facebook, că nu are niciun caz de infectare cu coronavirus în lotul care a revenit din Antalya. Dezminţind astfel informaţiile apărute în presă.

Anunţul ardelenilor vine pe fondul unui articol publicat de ProSport, în care scrie că formaţia lui Ilie Poenaru este extrem de afectată şi are 14 cazuri pozitive! În acest caz, duelul cu UTA era puţin probabil să se dispute.

„Componenţii lotului nostru au fost testaţi ieri, iar toate rezultatele au fost negative”, a precizat Gaz Metan.

Echipa din Mediaş a remizat, vineri, scor 0-0, cu formaţia Qarabag FK, în ultimul joc de pregătire din Antalya.

În Liga 1 Casa Pariurilor, Gaz Metan Mediaş va juca pe 23 ianuarie, cu UTA Arad, în deplasare, în etapa XXII. Meciul va fi transmis în direct pe Look Sport şi platforma online PrimaPlay.ro.