Decizia luată în cazul partidei din Serie A, după prăbuşirea pe teren a fundaşului Ndicka. Ce se întâmplă cu meciul Udinese - AS Roma Decizia luată în cazul partidei din Serie A, după prăbuşirea pe teren a fundaşului Ndicka. Ce se întâmplă cu meciul Udinese - AS Roma
Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei
Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint
VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor” VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”
VIDEO | FCU Craiova - Dinamo. astăzi, de la 17:30, în direct la Prima Sport 1! Duel crucial pentru salvarea de la retrogradare VIDEO | FCU Craiova - Dinamo. astăzi, de la 17:30, în direct la Prima Sport 1! Duel crucial pentru salvarea de la retrogradare
VIDEO | Corvinul - Mioveni, astăzi, de la 12:30, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii se pregătesc de finala Cupei VIDEO | Corvinul - Mioveni, astăzi, de la 12:30, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii se pregătesc de finala Cupei

Ghinion teribil pentru Zidane. Sergio Ramos s-a accidentat şi ratează minim două partide importante

Real Madrid Publicat de Daian Cutu pe 19 nov 2020

Serigo Ramos a suferit o accidentare la bicepsul femural al piciorului drept, informează Marca. Problema nu este una gravă, dar fundaşul iberic ratează partida cu Villarreal din campionat şi pe cea cu Inter din Liga Campionilor.

Căpitanul şi-a prelungit contractul

Fundaşul Sergio Ramos îşi va prelungi contractul cu Real Madrid pentru încă doi ani, anunţă, miercuri, Cadena SER.

Potrivit sursei citate, contractul va fi semnat până la finalul anului, urmând a fi reglate ultimele detalii financiare.

Fundaşul de 34 de ani a obţinut câştig de cauză în negocierile cu Real, care îi promitea doar o prelungire de un an, mai ales în cazul unui jucător de peste 30 de ani.