VIDEO | AC Milan - Atletico Madrid 1-2. Griezmann a reuşit primul gol după revenirea la Atletico. Suarez a înscris în minutul 90+7 VIDEO | AC Milan - Atletico Madrid 1-2. Griezmann a reuşit primul gol după revenirea la Atletico. Suarez a înscris în minutul 90+7
VIDEO | IREAL Madrid. Eşec istoric pentru 'galactici' cu Sheriff Tiraspol! Moldovenii au maximum de puncte după primele două runde ale Ligii Campionilor VIDEO | IREAL Madrid. Eşec istoric pentru 'galactici' cu Sheriff Tiraspol! Moldovenii au maximum de puncte după primele două runde ale Ligii Campionilor
VIDEO | Messi a spart gheaţa la PSG chiar împotriva fostului său antrenor, Pep Guardiola. PSG - Manchester City 2-0, pe Look Sport+ şi Look 4K VIDEO | Messi a spart gheaţa la PSG chiar împotriva fostului său antrenor, Pep Guardiola. PSG - Manchester City 2-0, pe Look Sport+ şi Look 4K
VIDEO | Noapte memorabilă în Liga Campionilor, pe Look Sport. PSG – Man. City 2-0, Milan - Atletico 1-2, Porto - Liverpool 1-5, Real Madrid - Sheriff 1-2, Dortmund - Sporting 1-0, Leipzig - Brugge 1-2 VIDEO | Noapte memorabilă în Liga Campionilor, pe Look Sport. PSG – Man. City 2-0, Milan - Atletico 1-2, Porto - Liverpool 1-5, Real Madrid - Sheriff 1-2, Dortmund - Sporting 1-0, Leipzig - Brugge 1-2
VIDEO | Fanii contribuie la spectacolul Ligii Campionilor! Coregrafii impresionante înaintea meciurilor AC Milan - Atletico Madrid şi PSG - Manchester City VIDEO | Fanii contribuie la spectacolul Ligii Campionilor! Coregrafii impresionante înaintea meciurilor AC Milan - Atletico Madrid şi PSG - Manchester City
VIDEO | Kevin De Bruyne a scăpat de eliminare în prima repriză a meciului PSG - Manchester City, după un fault horror VIDEO | Kevin De Bruyne a scăpat de eliminare în prima repriză a meciului PSG - Manchester City, după un fault horror

Haaland, decisiv! VIDEO | Norvegianul a adus victoria Borussiei în minutul 90+1, 3-2 cu Hoffenheim

Bundesliga Publicat pe 28 aug 2021

Atacantul Erling Haaland a marcat în minutul 90+1 şi a adus victoria echipei Borussia Dortmund în meciul cu Hoffenheim, scor 3-2, din etapa a treia a campionatului Germaniei.

Toate golurile acestui meci au fost marcate în repriza a doua.

Borussia a deschis scorul prin Reyna, în minutul 49, dar Hoffenheim a egalat prin Baumgartner (61).

Bellingham (69) a adus iar Borussia în avantaj, însă Dabbur a egalat din nou, în minutul 90.

În cele din urmă, Erling Haaland a stabilit scorul final şi a adus victoria Borussiei, după ce a înscris în minutul 90+1.

Pentru Borussia a fost al doilea succes în trei etape.