Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari
Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-0, în direct la Prima Sport 1! Cisse deschide scorul VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-0, în direct la Prima Sport 1! Cisse deschide scorul
Antrenorul momentului în România, ofertat din Superliga. „Ştiu că mai am lucruri de oferit” | EXCLUSIV VIDEO Antrenorul momentului în România, ofertat din Superliga. „Ştiu că mai am lucruri de oferit” | EXCLUSIV VIDEO
România şi-a aflat adversarele din grupele europeanului de handbal feminin România şi-a aflat adversarele din grupele europeanului de handbal feminin
Louis Munteanu, drum liber către FCSB? Anunţul momentului: „Cu siguranţă” Louis Munteanu, drum liber către FCSB? Anunţul momentului: „Cu siguranţă”

Hagi, dezamăgit de elevii săi. ”Noi am lăsat mult de dorit”

Farul Constanta Publicat de Daian Cutu pe 27 iun 2020

Cea mai spectaculoasă partidă de la reluarea Casa Liga 1 a avut loc între Sepsi Sepsi Sfântu-Gheorghe şi Viitorul Constanţa. Scorul final a fost 3-3, după ce gazdele au avut un om eliminat şi totuşi au avut tăria de a reveni de la 1-3.

Gică Hagi s-a arătat extrem de dezamăgit de desfăşurarea partidei şi nu îşi explică căderea echipei din actul secund.

„Felicitări, Sepsi! Au făcut un meci fantastic! Nu vorbim despre noi, ci doar despre Sepsi, au jucat bine. Noi am lăsat mult de dorit. Nu pot să-mi explic. Am văzut cât m-a respectat echipa în repriza în a doua”, a declarat Hagi, imediat după meci.