Scandal în Brazilia. Ce a spus antrenorul unei echipe despre arbitra din camera VAR Scandal în Brazilia. Ce a spus antrenorul unei echipe despre arbitra din camera VAR
Sfârşit de sezon pentru Djibril Sow Sfârşit de sezon pentru Djibril Sow
Radu Petrescu a fost delegat la un meci important Radu Petrescu a fost delegat la un meci important
Se ştiu toate echipele din Europa care vor participa la Campionatul Mondial al Cluburilor Se ştiu toate echipele din Europa care vor participa la Campionatul Mondial al Cluburilor
NEWS ALERT | Un baschetbalist a fost suspendat PE VIAŢĂ din NBA NEWS ALERT | Un baschetbalist a fost suspendat PE VIAŢĂ din NBA
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj, astăzi, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Se decide a doua finalistă a Cupei României VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj, astăzi, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Se decide a doua finalistă a Cupei României

Încă o echipă din Ligue 1 a rămas fără antrenor. Tehnicianul a fost demis după mai bine de un an pe banca tehnică

Ligue 1 Publicat de Daian Cutu pe 8 dec 2020

Tehnicianul Christian Gourcuff a fost demis, marţi, de la FC Nantes, din cauza rezultatelor slabe, informează lequipe.fr.

Christian Gourcuff, în vârstă de 65 de ani, era antrenor al echipei din august  2019.

În locul lui a fost numit Patrick Collot, în vârstă de 53 de ani, secundul lui Gourcuff.

FC Nantes ocupă locul 14 în Ligue !, cu 13 puncte, din 13 puncte.