VIDEO | Corvinul - Mioveni, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Gazdele au marcat de două ori în trei minute VIDEO | Corvinul - Mioveni, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Gazdele au marcat de două ori în trei minute
Cine va arbitra partida care poate decide campioana din Superliga, Sepsi - Universitatea Craiova Cine va arbitra partida care poate decide campioana din Superliga, Sepsi - Universitatea Craiova
Max Verstappen, de neoprit! A câştigat cursa sprint şi apoi şi calificările la Grand Prix-ul Chinei Max Verstappen, de neoprit! A câştigat cursa sprint şi apoi şi calificările la Grand Prix-ul Chinei
Ar putea fi primul transfer a lui Dan Petrescu la CFR Cluj. „Va juca din vară la CFR” Ar putea fi primul transfer a lui Dan Petrescu la CFR Cluj. „Va juca din vară la CFR”
Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal" Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal"
VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile! VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile!

Lando Norris, jefuit la Wembley. Pilotul de Formula 1 a rămas fără ceasul de 40.000 de lire sterline la ieşirea din stadion

EURO 2020 Publicat pe 13 iul 2021

Pilotul de Formula 1 Lando Norris a fost jefuit la arena Wembley. El a rămas fără ceasul de 40.000 de lire sterline la ieşirea din stadion, după finala Euro-2020.

Potrivit www.dailymail.co.uk, Norris a fost jefuit în timp ce se apropia de bolidul său McLaren, de 165.000 de lire sterline.

"Lando era ţinut iar un alt hoţ i-a luat ceasul într-o clipă.  A părut destul de şocat", a declarat un martor.

La finalul meciului, Norris a postat pe Instagram o fotografie, spunând că este trist după ce Anglia a pierdut.