Toate drumurile duc la Marius Şumudică: „Vom avea o şedinţă şi vom vedea” Toate drumurile duc la Marius Şumudică: „Vom avea o şedinţă şi vom vedea”
”Eu sunt genul de băiat care care crede până în ultimul minut”. Sebastian Mailat o răpune pe Dinamo în prelungiri ”Eu sunt genul de băiat care care crede până în ultimul minut”. Sebastian Mailat o răpune pe Dinamo în prelungiri
Mesajul lui Bogdan Andone după ce FC Botoşani a bătut-o pe Dinamo: ”Suntem obişnuiţi cu presiunea asta!”

Final de sezon cu mare presiune pentru Zeljko Kopic. Dinamo e la retrogradare. ”Trebuie să ne revenim şi să jucăm” Final de sezon cu mare presiune pentru Zeljko Kopic. Dinamo e la retrogradare. ”Trebuie să ne revenim şi să jucăm”
Neluţu Varga s-a săturat! Patronul CFR-ului, decizie de ultimă oră după ce se înţelese cu Dan Petrescu

Paul Papp a semnat! ”Vreau în play-off” Paul Papp a semnat! ”Vreau în play-off”

Leo Messi atacă puternic arbitrajul în preliminariile Cupei Mondiale! Postarea argentinianului

Staruri din fotbal Publicat de Răzvan Cîrceag pe 15 oct 2021

Argentina s-a impus în faţa celor de la Peru, 1-0, în cadrul preliminariilor pentru Cupa Mondială 2022, însă argentinienii s-au plâns puternic de arbitraj. Lautaro Martinez a fost cel care a marcat singurul gol al partidei.

Dintre argentinieni, cel mai vocal a fost superstarul Leo Messi, care a avut o reacţie critică la adresa centralului Wilton Sampaio, pe pagina de Instagram.

„Meci greu, greu de jucat. Mult vânt, lăsând puţine spaţii deschise. Arbitrul ori de câte ori ne conduce, ne face acelaşi lucru, se pare că o face intenţionat. Dar asta este, am luat 3 puncte importante care ne apropie de obiectiv”, a notat Messi.