Încă un jucător de tenis din top 100 ATP a fost depistat cu Coronavirus Încă un jucător de tenis din top 100 ATP a fost depistat cu Coronavirus
FOTO | Ronaldo, reacţie imediată pe site-urile de socializare după victoria Realului din El Clasico FOTO | Ronaldo, reacţie imediată pe site-urile de socializare după victoria Realului din El Clasico
”Chiar dacă în prima repriză am cam fost lipsiţi de inspiraţie, nu cred că victoria poate fi pusă la îndoială”. Laszlo Balint aduce prima victoriei a celor de la UTA pe noua arenă ”Chiar dacă în prima repriză am cam fost lipsiţi de inspiraţie, nu cred că victoria poate fi pusă la îndoială”. Laszlo Balint aduce prima victoriei a celor de la UTA pe noua arenă
Se anunţă spectacol în Liga 2. Petrolul - FC ”U” Craiova, duminică, ora 15:00, în direct pe Look Sport+ Se anunţă spectacol în Liga 2. Petrolul - FC ”U” Craiova, duminică, ora 15:00, în direct pe Look Sport+
Veste uriaşă pentru Marius Şumudică! Tehnicianul român a primit o sancţiune mai blândă Veste uriaşă pentru Marius Şumudică! Tehnicianul român a primit o sancţiune mai blândă
Koeman dă vina pe VAR, pentru eşecul cu Real Madrid. ”Din punctul meu de vedere au influenţat clar rezultatul final al meciului” Koeman dă vina pe VAR, pentru eşecul cu Real Madrid. ”Din punctul meu de vedere au influenţat clar rezultatul final al meciului”

LOOK PLUS, lider de audienţă cu meciul dramatic al FCSB în Europa. Aici este fotbalul!

Fotbal Publicat pe 18 sep 2020

Partida epică Backa Topola – FCSB din preliminariile UEFA Europa League a adus postul LOOK PLUS în topul preferinţelor telespectatorilor.

Ce meci nebun a fost în Serbia! Este concluzia tuturor microbiştilor care au văzut partida Backa Topola – FCSB din turul doi preliminar al UEFA Europa League, în exclusivitate pe LOOK PLUS.

Desfăşurarea dramatică a evenimentelor, răsturnările de scor (6-6 după 120 de minute, 10-11 după penalty-uri) şi comentariul de zile mari al cuplului Emil Grădinescu – Vlad Enăchescu, au ţinut iubitorii fotbalului în faţa televizoarelor.

Astfel, LOOK PLUS a reuşit performanţa de a fi lider pe intervalul meciului (22:00-0:45) pe comercialul masculin (barbati 18-49 urban), cu 5,49 rating mediu faţă de 4,94 Pro TV, 2,05 Antena 1 şi pe locul doi pe general comercial (18-49 urban) cu 3,24 rating mediu faţă de 4,62 Pro TV  2,04 Antena 1. LOOK PLUS a devenit lider de piaţă pe comercial si pe all urban pe finalul partidei dupa 23:40, când tensiunea a ajuns la cote maxime.