Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie
VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj
Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri
"Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV "Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV
Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen
VIDEO | Farul - CFR Cluj 2-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Cojocaru marchează din nou VIDEO | Farul - CFR Cluj 2-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Cojocaru marchează din nou

Lovitură pentru Pep Guardiola! Manchester City pierde un om de bază pentru cel puţin o lună

Manchester City Publicat pe 22 oct 2020

Fernandinho, mijlocaşul brazilian al echipei Manchester City, s-a accidentat în meciul cu FC Porto, din Liga Campionilor, şi va fi indisponibil cel puţin o lună.

Fernandinho a suferit o accidentare la coapsa dreaptă, iar antrenorul Pep Guardiola a anunţat că va lipsi între "patru şi şase săptămâni".

City are deja alţi cinci jucători accidentaţi: Laporte, Mendy, Jesus, De Bruyne şi Aké.

Manchester City a învins FC Porto, scor 3-1, miercuri seară, în prima etapă a fazei grupelor Ligii Campionilor.