EXCLUSIV | Situaţia se complică  la Craiova, după accidentarea lui Koljic. Ce se întâmplă la echipă, după începutul aproape perfect de sezon EXCLUSIV | Situaţia se complică la Craiova, după accidentarea lui Koljic. Ce se întâmplă la echipă, după începutul aproape perfect de sezon
Marius Croitoru l-a desfiinţat pe arbitrul Horaţiu Feşnic: ”N-ai ce căuta la Liga 1! E prea mult!” Marius Croitoru l-a desfiinţat pe arbitrul Horaţiu Feşnic: ”N-ai ce căuta la Liga 1! E prea mult!”
Hermannstadt - Universitatea Craiova se joacă ACUM pe Look Sport+. Partidă tensionată la Mediaş. Multe faulturi şi mulţi nervi Hermannstadt - Universitatea Craiova se joacă ACUM pe Look Sport+. Partidă tensionată la Mediaş. Multe faulturi şi mulţi nervi
Reacţie orgolioasă din tabăra UTA-ei după victoria cu Botoşani: ”Am arătat că suntem o echipă mare!” Reacţie orgolioasă din tabăra UTA-ei după victoria cu Botoşani: ”Am arătat că suntem o echipă mare!”
Meci dramatic în Serie A! Inter era condusă cu 2-0 în minutul 62, dar apoi a urmat o cursă de urmărire spectaculoasă Meci dramatic în Serie A! Inter era condusă cu 2-0 în minutul 62, dar apoi a urmat o cursă de urmărire spectaculoasă
Victorie la scor de neprezentare pentru Chelsea, în deplasare, cu Burnley Victorie la scor de neprezentare pentru Chelsea, în deplasare, cu Burnley

Lucas Biglia a ajuns în Turcia, la o echipă modestă, după despărţirea de AC Milan