VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt
”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul ”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul
Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial
Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic” Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic”
VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24 VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24
Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri

Manchester United are planuri mari în 2021! Puştiul-minune pentru care ‘diavolii’ vor să achite 100 de milioane de euro

Manchester United Publicat de Andrei Ionascu pe 2 ian 2021

Manchester United a debutat cu o victorie în 2021, 2-1 cu Aston Villa, şi este la egalitate de puncte cu Liverpool în fruntea clasamentului din Premier League. Ole Gunnar Solskjaer vrea să-l aducă pe Old Trafford pe englezul Jadon Sancho (20 de ani) de la Borussia Dortmund.

‘Diavolii roşii’ sunt dispuşi să achite 100 de milioane de euro pentru transferul mijlocaşului. Potrivit presei engleze, Dortmund a mai scăzut pretenţiile iniţiale (120 de milioane de euro), din cauza formei sub aşteptări a lui Sancho în acest sezon (4 goluri şi 8 pase decisive în 18 meciuri).

Jadon Sancho a fost aproape de o mutare în Premier League şi în vara anului trecut, când Manchester United, Chelsea, Liverpool şi Manchester City au fost interesate de transferal mijlocaşului de bandă.

Manchester United are 10 meciuri consecutive fără înfrângere în Premier League, iar fanii 'diavolilor roşii' încep să spere la câştigarea titlului, după o pauză de 8 ani.

Sursa foto: Twitter Manchester United&Dortmund