Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren
Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt" Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt"
Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua
VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou
Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani
Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină

MARIU CROITORU ACUZĂ MANIERA DE JOC A FCSB-ULUI. „ÎN REPRIZA A DOUA N-AU TRECUT DE MIJLOCUL TERENULUI”

Video Publicat pe 9 nov 2019

FC Botoşani a pierdut din nou acasă cu FCSB, 0-2, iar antrenorul moldovenilor, Marius Croitoru, îi arată cu degetul pe adversari pentru maniera de joc din repriza secundă. „Încă suntem naivi şi suferim din această cauză. Luăm goluri din nimic! Steaua în a doua repriză nici n-a trecut jumătatea terenului. Dar asta este, ei au o echipă mare, cu fotbalişti foarte buni, iar eu iau gol aproape din corner”, a afirmat Croitoru la emisiunea Fotbal Look, în direct pe Look Plus.

Tehnicianul Botoşaniului i-a dat dreptate omologului său de la FCSB, care afirmase că mai mulţi jucători de la echipa bucureşteană ar merita să joace şi la echipa naţională. „Panţâru, Creţu şi Coman n-ar trebui să lipsească de la echipa naţională! Merită să joace meci de meci”, a mai spus Croitoru.