VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt
”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul ”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul
Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial
Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic” Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic”
VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24 VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24
Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri

”Mască şi distanţare socială, întotdeauna. Vom câştiga”. Zlatan Ibrahimovic, mesaj emoţionant după ce a învins Coronavirusul

AC Milan Publicat de Daian Cutu pe 29 oct 2020

Atacantul echipei AC Milan, Zlatan Ibrahimovic a fost infectat cu virusul asiatic şi a s-a vindecat după două săptămâni. La scurt timp a transmis un video pe o reţea de socializare, prin care îndeamnă la respectarea regulilor.

”Virusul m-a provocat şi am câştigat. Tu nu eşti Zlatan, nu provoca virusul! Foloseşte-ţi capul şi respectă regulile. Mască şi distanţare socială, întotdeauna. Vom câştiga!”, a transmis Ibrahimovic, printr-un video pe pagina sa de Instragram.

Titular alături de Tătăruşanu în Europa League, în direct pe Look Sport

AC Milan înfruntă Sparta Praga, de la ora 19:55, în direct pe Look Sport.

Pentru formaţia italiană va fi între buturi Ciprian Tătăruşanu, care bifează al doilea meci consecutiv ca titular, după cel de luni, atunci când a fost aspru criticat, pentru gafele din meciul cu AS Roma, terminat la egalitate, scor 3-3.

Sparta Praga are şi ea un portar român, Florin Niţă, care este doar rezervă.

AC Milan: Tătăruşanu - Calabria, Kjaer, Romagnoli, Dalot - Castillejo, Bennacer, Krunic - Brahim Diaz, Ibrahimovic, Tonali
    Sparta Praga: Heca - Sacek, Celustka, Lischka, Hanousek - Pavelka, Travnik, Vindheim - Dockal, Krejci - Julis