Englezii l-au distrus pe Haaland după eliminarea din sferturi: „A căzut îngrozitor! Nu a arătat nimic” Englezii l-au distrus pe Haaland după eliminarea din sferturi: „A căzut îngrozitor! Nu a arătat nimic”
Fraţii Maior, la start în a doua etapă din Campionatul Mondial de Raliuri
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-1, în direct la Prima Sport 1! Nistor egalează din penalty în prelungirile primei reprize VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-1, în direct la Prima Sport 1! Nistor egalează din penalty în prelungirile primei reprize
CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii
Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari
Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA

Messi, prezentat fanilor lui PSG înaintea meciului cu Strasbourg. VIDEO | Imagini superbe cu starul argentinian în prim-plan

Ligue 1 Publicat pe 14 aug 2021

Argentinianul Lionel Messi le-a fost prezentat, sâmbătă seară, fanilor echipei Paris Saint-Germain, pe arena Parc des Princes, înaintea meciului cu Strasbourg, din Ligue 1.

Argentinianul a fost ovaţionat de public.
“Bună seara. Această săptămână a fost foarte specială pentru mine. Vă mulţumesc tuturor. Sunt foarte mulţumit de această nouă etapă. Sper să profit de acest sezon frumos, abia aştept”, a spus Messi.

Alături de starul argentinian au fost prezentaţi şi ceilalţi jucători achiziţionaţi în această vară de PSG: Achraf Hakimi, Georginio Wijnaldum, Gianluigi Donnarumma şi Sergio Ramos.