VIDEO | FCU Craiova - Dinamo 1-1. ”Câinii” ratează o victorie ce părea facilă VIDEO | FCU Craiova - Dinamo 1-1. ”Câinii” ratează o victorie ce părea facilă
VIDEO | Sheffield - Burnley 1-4. Oaspeţii câştigă duelul suferinţei şi speră la salvarea de la retrogradare VIDEO | Sheffield - Burnley 1-4. Oaspeţii câştigă duelul suferinţei şi speră la salvarea de la retrogradare
George Puşcaş, decisiv pentru Bari, în duelul cu echipa lui Marius Marin George Puşcaş, decisiv pentru Bari, în duelul cu echipa lui Marius Marin
Pârvu, sincer după eşecul cu Poli Iaşi: ”Nu este doar Tavi Vâlceanu în echipă, el ne-a scos în mai multe meciuri!”

Echipa masculină de sabie juniori a României este vicecampioană mondială Echipa masculină de sabie juniori a României este vicecampioană mondială
Emmanuel Macron va juca miercuri un meci de fotbal în scop caritabil Emmanuel Macron va juca miercuri un meci de fotbal în scop caritabil

Michy Batshuayi a semnat prelungirea contractului cu Chelsea, dar a fost împrumutat la altă echipă

Chelsea Publicat pe 10 sep 2020

Atacantul Michy Batshuayi a semnat prelungirea contractului cu Chelsea Londra, însă a fost împrumutat la Crystal Palace.

Internaţionalul belgian intrase în ultimul an de contract cu gruparea londoneză, ceea ce ar fi însemnat că la finalul împrumutului pe Selhurst Park ar fi devenit liber de contract. Batshuayi a semnat însă până în 2022 cu Chelsea, după care a fost împrumutat.

Batshuayi a mai evoluat la Palace în partea a doua a sezonului 2018-2019, atunci când a reuşit să înscrie şase goluri în 13 apariţii.