VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-1. Ardelenii revin în lupta pentru locul secund VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-1. Ardelenii revin în lupta pentru locul secund
Stadion stelar într-un oraş legendar al ţării. Real Madrid este aşteptată Stadion stelar într-un oraş legendar al ţării. Real Madrid este aşteptată
Claudiu Keşeru îi răspunde lui Mircea Rednic: „Contractul nu a fost respectat” | EXCLUSIV Claudiu Keşeru îi răspunde lui Mircea Rednic: „Contractul nu a fost respectat” | EXCLUSIV
Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!” Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!”
VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie
Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off"  | EXCLUSIV Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off" | EXCLUSIV

NEWS ALERT | Sezonul 2020 din MotoGP se vede pe posturile LOOK! Programul Marilor Premii

Sporturi Publicat pe 5 mar 2020

Surpriză din partea Look Plus şi Look Sport pentru iubitorii sporturilor cu motor din România. Începând din acest sezon, campionatul MotoGP se vede pe posturile LOOK.

Toate etapele vor fi transmise în direct pe posturile LOOK şi fanii MotoGP vor putea să-l urmărească pe campionul en-titre, Marq Marquez, în încercarea de a-şi apăra trofeul.

Startul sezonului Campionatul Mondial de Motociclism Viteză era programat pentru această săptămână, cu Marele Premiu al Qatarului, însă cursa a fost anulată din cauza epidemiei de coronavirus.

A doua cursă - Marele Premiu al Thailandei, programată iniţial pentru 15 martie, a fost amânată şi se va disputa pe 4 octombrie.

Astfel, prima cursă a sezonului va fi Marele Premiu al Americilor, din Austin, şi se va desfăşura pe 5 aprilie