”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

Neymar a jucat meciul 100 pentru PSG. Mesajul brazilianului

Ligue 1 Publicat pe 23 ian 2021

Atacantul brazilian Neymar a jucat meciul cu numărul 100 pentru Paris Saint-Germain, vineri seară, el reuşind să şi marcheze în întâlnirea cu Montpellier, scor 4-0, din campionatul Franţei.

"Sunt foarte fericit că am putut juca meciul 100 cu tricoul parizian. Am câştigat, am şi marcat, sunt foarte fericit. Vreau să continuăm să facem mai mult, vreau să marchez mai mult şi să-mi ajut coechipierii", a declarat Neymar.

Formaţia Paris Saint-Germain a învins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 4-0, echipa Montpellier, în primul meci al etapei a XXI-a a campionatului Franţei.

Golurile au fost marcate de Mbappé (34, 63), Neymar (60) şi Icardi (61).

PSG este lider în clasament, cu 45 de puncte, în faţa celor de la Lille, care joacă, duminică, în deplasare, cu Rennes.