VIDEO | AC Milan - Atletico Madrid 1-2. Griezmann a reuşit primul gol după revenirea la Atletico. Suarez a înscris în minutul 90+7 VIDEO | AC Milan - Atletico Madrid 1-2. Griezmann a reuşit primul gol după revenirea la Atletico. Suarez a înscris în minutul 90+7
VIDEO | IREAL Madrid. Eşec istoric pentru 'galactici' cu Sheriff Tiraspol! Moldovenii au maximum de puncte după primele două runde ale Ligii Campionilor VIDEO | IREAL Madrid. Eşec istoric pentru 'galactici' cu Sheriff Tiraspol! Moldovenii au maximum de puncte după primele două runde ale Ligii Campionilor
VIDEO | Messi a spart gheaţa la PSG chiar împotriva fostului său antrenor, Pep Guardiola. PSG - Manchester City 2-0, pe Look Sport+ şi Look 4K VIDEO | Messi a spart gheaţa la PSG chiar împotriva fostului său antrenor, Pep Guardiola. PSG - Manchester City 2-0, pe Look Sport+ şi Look 4K
VIDEO | Noapte memorabilă în Liga Campionilor, pe Look Sport. PSG – Man. City 2-0, Milan - Atletico 1-2, Porto - Liverpool 1-5, Real Madrid - Sheriff 1-2, Dortmund - Sporting 1-0, Leipzig - Brugge 1-2 VIDEO | Noapte memorabilă în Liga Campionilor, pe Look Sport. PSG – Man. City 2-0, Milan - Atletico 1-2, Porto - Liverpool 1-5, Real Madrid - Sheriff 1-2, Dortmund - Sporting 1-0, Leipzig - Brugge 1-2
VIDEO | Fanii contribuie la spectacolul Ligii Campionilor! Coregrafii impresionante înaintea meciurilor AC Milan - Atletico Madrid şi PSG - Manchester City VIDEO | Fanii contribuie la spectacolul Ligii Campionilor! Coregrafii impresionante înaintea meciurilor AC Milan - Atletico Madrid şi PSG - Manchester City
VIDEO | Kevin De Bruyne a scăpat de eliminare în prima repriză a meciului PSG - Manchester City, după un fault horror VIDEO | Kevin De Bruyne a scăpat de eliminare în prima repriză a meciului PSG - Manchester City, după un fault horror

Neymar răspunde cu umor celor care l-au criticat că ar fi cam gras: ”Am purtat un tricou mărimea L. Data viitoare iau un M”

PSG Publicat pe 3 sep 2021

Atacantul Neymar nu a "strălucit" meciul Braziliei cu Peru, scor 1-0, din preliminariile Cupei Mondiale, însă a fost criticat pe reţelele de socializare cu privire la greutatea sa.

El a postat un mesaj pe funcţie Stories de pe Instagram în care a pus o fotografie cu el, cu multe emoticoane de umor.

"Am jucat bine? Nu. Am câştigat? Da. Am jucat cu un tricou cu mărimea L, sunt la greutatea mea optimă. Data viitoare iau un tricou mărimea M", a scris Neymar.